Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, karla mücadele çalışmalarında görev alan personellere çorba ikramında bulundu.
Kar altında çalışan personele  sıcak sürpriz

Yozgat Belediyesi, kar yağışının başlamasıyla birlikte günlerdir kesintisiz çalışan personellerine çorba ikram etti.
Sabah erken saatlerde şehri etkisi altına alan kar yağışı sonrası hızlı bir şekilde harekete geçen Belediye ekipleri, ana arterler ve işlek kavşaklar başta olmak üzere şehrin her noktasında karla mücadele çalışmasını sürdürdü.
Yozgat Belediye Başkanı Cela Köse, yollarda ve kaldırımlarda kar temizleme ve tuzlama çalışmaları yürüten personellere ise sıcak çorba ikramıyla sürpriz yaptı.
Başkan Köse, vatandaşların mağduriyet yaşamaması adına kesintisiz çalışan ve soğuk hava koşullarından etkilenen personellerin görev bölgesine giderek hazırlanan sıcak çorbayıdağıttı.
Başkan Köse, günlerdir fedakarca çalışan, karla mücadele çalışmalarında gece gündüz mesai harcayan ekibe sahada çorba ikramında bulunduklarını aktardı.
Başkan Köse, vatandaşa hizmet adına sahada olduklarını belirterek, “Bu yolda hizmetin halkımızla buluşturulmasını sağlayan mesai arkadaşlarımız bizler için çok kıymetli. Onların özverisinin ve fedakarlığının farkındayız. Bizler de soğuk hava koşullarından etkilenen ancak kesintisiz bir şekilde çalışmalarını sürdüren personellerimize sıcak çorba ikramında bulunmak istedik. Birliktelik, daima güzel bir gelecek demektir. Ben tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Yorumlar