Erdoğan Akdağ Mahallesine hizmet etmek için muhtarlık adaylığını açıklayan Yaşar Özer, daha güzel, daha güvenli ve daha yaşanabilir ortam hazırlamak için mahalle sakinlerinin oylarına talip oldğunu söyledi.
MAHALLEME HAK ETTİĞİ HİZMETLERİ GETİRECEĞİM

22 yıldır Erdoğan Akdağ Mahallesinde ikamet ettiğini, mahalle ve mahalle sakinlerinin tüm sorunlarını bildiğini dile getiren Özer, Erdoğan Akdağ Mahallesini hak ettiği hizsmetlerle buluşturacağını ifade etti.
31 Mart Pazar günü yapılacak seçimlerin öncelikle hayırlı olmasını ve hak edenin kazanmasını dilediğini söyleyen Öze açıklamalarına şu şekilde devam etti. "Öncelikle bu seçimin mahallemize hayırlı olmasını diliyorum. Temiz kavgasız gürültüsüz bir seçim olması gönlümüzden geçiyor. Ben yaklaşık 22 yıldır Erdoğan Akdağ Mahallesinde ikamet ediyorum. Geçtiğimiz yıllarda sayın Mustafa Gümüş'ün hizmetlerini ben dahil bütün mahalle beğeniyor ve teşekkür ediyoruz. Ama artık son zamanlarda yeterli hizmeti almadığımızı düşünüyoruz. Bu yüzden mahallemize daha iyi hizmetler getirebilmek adına Erdoğan Akdağ Mahallesi Muhtarlığına aday oldum. Mahallemizde benimle birlikte yedi muhtar adayı bulunuyor. Bütün aday arkadaşlarıma ben başarılar diliyorum. Gönül ister ki hepimizde kazanalım ama bu yarışı sadece birimiz kazanabileceğiz. Bu yarışın kazananı olmak için gerekli çalışmaları yaptığıma inanıyorum. Mahalle sakinlerimizin vereceği destekle Erdoğan Akdağ Mahallesinin tüm sorunları ile yakından ilgilenecek ve şimdiden tespit ettiğim birçok eksik hizmeti mahallemize kazandırmak adına çalışmalar yapacağım. Bu eksikliklere örnek verecek olursak. Erdoğan Akdağ Mahallesinde yeteri kadar yeşil alan bulunmamakta, kaldırımlarımızın yenilenmesi gerekiyor. Mahalle sakinlerinin tarafıma olan büyük bir teveccühü var. Bende bu güven ve samimiyete layık olmak için elimden geleni yapacağım."

Yorumlar