MHP’de ilçe başkanları toplantısı il binasında gerçekleştirildi
MHP’den istişare

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, Yozgat’a yapılan her yatırımın, ayrılan her bütçenin altında kendilerinin de imzası olduğunu belirterek, Yozgat için gayret gösterdiklerini söyledi.
MHP’de ilçe başkanları toplantısı il binasında gerçekleştirildi.
Toplantıya Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım ve Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, İl Başkanı Tekin Irgatoğlu ve ilçe başkanları katıldı.
MHP İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, il ve ilçe teşkilatların sahada çalışmalarına ağırlık verdiklerini söyledi.
İl Başkanı Irgatoğlu, “ Genel Başkanımız Devlet Bahçeli beyefendinin talimatlarıyla sıkılmadık el, girilmedik gönül bırakmayacağız. Önümüzdeki süreçte ne yapmalıyız, neleri takip etmeliyiz, eksiklerimiz nerede, bu konularda eksiklerimizi nasıl tamamlarız bakış açısıyla bir çalışma programı hazırladık ve işe koyulduk.
Milliyetçi Hareket Partisi olarak dava mücadelesini cennet kentimizin her köşesinde şevkle, heyecanla, inanmışlıkla ve birlik içinde ifa etmekteyiz. Vatandaşlarımızın sorunlarını yerinde tespit etmeye devam ederek, her bir hemşehrimize el uzatmayı sürdüreceğiz. Bu vesileyle toplantımıza iştirak eden tüm ilçe başkanlarıma teşekkür ediyor, her bir vatandaşıma da saygı ve sevgilerimi iletiyorum” dedi.
MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, MHP olarak Yozgat ve Yozgatlılara hizmet etme noktasında ellerinden gelen bütün çaba ve gayreti göstereceklerini söyledi.
Milletvekili Sedef, Yozgat’a yapılan her yatırımın, ayrılan her bütçenin altında kendilerinin de imzası olduğunu belirterek, Yozgat için gayret gösterdiklerini aktardı.
Tatil dönemini parti teşkilatıyla birlikte sorun dinleme fırsatına çevirdiklerire değinen MHP Milletvekili Sedef, bölgenin nabzını elinde tuttuklarını dile getirdi.
Türkiye Büyük Millet Meclisinde Yozgat’ın hakkını AK Parti ve MHP olarak savunduklarına değinen Milletvekili Sedef, Yozgat’a aktarılan her bütçenin, Yozgat’a planlanan her yatırımın, Yozgat için hazırlanan her projenin altında imzalarının olduğunu vurguladı.
“Cumhur İttifakı Milletin aklı” ifadelerini kullanan Milletvekili Sedef, Türkiye Büyük Millet Meclisinde Yozgat’ın hakkını AK Parti ve MHP olarak savunduklarını vurguladı.
Milletvekili Sedef, “Türkiye geleceğe güvenle bakabilen bir ülkedir. Bu uğurda ter döken MHP yönetimi olarak koşmaya, sorumluluk bilinciyle çözüm yolları oluşturmaya devam edeceğiz. Tarımda ve hayvancılıkta gelişimi sağlama hususlarında şehrimizin örnek konuma getirilmesi için girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz. Bizlere ülkemizin gelişmesi için ne gerekiyorsa yapacağız. Çalışmaya ve yurdumuzu zenginleştirmeye her an hazır haldeyiz” ifadelerine yer verdi. YAŞAR ÖZER

Yorumlar