Milletvekili Başer, belediye başkanları ile birlikte bakan yardımcısını ziyaret etti
PROJELERE YAKIN TAKİP

AK Parti Yozgat Milletvekili ve Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Yusuf Başer, belediyelerin proje ve taleplerini yakından takip ediyor.
AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ı ziyaret ederek Yozgat Merkez, İlçe ve Belde Belediyelerin projelerini görüştü.
İyi ki Başer var
İl, ilçe ve belde farkı gözetmeksizin belediyelerin tüm projelerini yakından takip eden Milletvekili Başer, projelerin kabul edilmesi ve bakanlıklardan destek sağlanması Belediye başkanları ile birlikte kapı kapı dolaşıyor.
Belediye Başkanlarını da yanına alarak ilgili bakanlıkları ve genel müdürleri ziyaret eden Milletvekili Başer, projelere büyük destek sağlıyor. Yozgat’ın menfaatine dokunan her projeyi takipçisi olan Milletvekili Başer, adeta bakanlıklar arasında mekik dokuyor. Projelerin desteklenmesi ve hayata geçirilmesi noktasında tüm kapıları aşındıran Milletvekili Başer’in meclisteki makamı belediye başkanlarının da uğrak haline geldi.
Çıkarma yaptılar
Milletvekili Başer bu sefer de Boğazlıyan Belediye Başkanı Gökhan Coşar, Çandır Belediye Başkanı Mustafa Ertan Örgün, Çekerek Belediye Başkanı Eyyüp Çakır, Kadışehri Belediye Başkanı İrfan Akın, Baydiğin Belediye Başkanı Osman Uslu, Dedefakılı Belediye Başkanı Haydar Coşkun, Doğankent Belediye Başkanı Doğan Sungur, Eymir Belediye Başkanı Çetin Mertoğlu, Gülşehri Belediye Başkanı Ali Ünlü, Halıköy Belediye Başkanı Zeki Şimşek ve Özükavak Belediye Başkanı Oğuz Ünal ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank’ı ziyaret etti.
Milletvekili Başer, yaptıkları her çalışmanın Yozgat için olduğunu aktararak, Belediye Başkanları ile birlikte Çevre ve Şehircilik Bakan Yardımcısı Fatma Varank'ı ziyaret ettiklerini aktardı. Milletvekili Başer, “Bakan Yardımcımızla Belediyelerimizin talep ve projelerini uzun uzun görüşme imkanı bulduk. Talep ve projelerimize müspet yaklaşım gösteren ve büyük destek veren Bakanımız Sayın Murat Kurum’a ve Bakan Yardımcımız Sayın Fatma Varank’a Yozgatımız adına teşekkür ediyorum. Yakında güzel gelişmeler olacak” dedi.
REŞİT ÜNAL

Yorumlar