Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirme toplantılarının bir yenisini İç Anadolu Bölgesi'nde bulunan il müdürleri ile toplantı düzenlendi.
Projeleri paylaştılar

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, aralarında Yozgat’ın da olduğu İç Anadolu Bölgesi’nin il müdürleri ile Ankara’da toplantıda bir araya geldi.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı tarafından düzenli olarak gerçekleştirilen değerlendirme toplantılarının bir yenisini İç Anadolu Bölgesi'nde bulunan il müdürleri ile toplantı düzenlendi. Yozgat Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli’nin de katıldığı toplantıda, iller arasında tecrübe paylaşımının geliştirilmesi ve iyi proje örneklerinin yaygınlaştırılması konuşuldu.
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcıları İsmail Ergüneş ve Fatma Öncü başkanlığında gerçekleştirilen İç Anadolu Bölgesi İl Müdürleri toplantısına Kayseri, Sivas, Karaman, Niğde Nevşehir müdürleri de katılım sağladı.Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Abdullah Neşeli, toplantının ardından paylaşımda bulunarak; “Aile ve Sosyal Hizmetler Bakan yardımcılarımız başkanlığında İç Anadol Bölgesi İl Müdürleri toplantısı yapıldı. İlimizde yaptığımız çalışmalar, faaliyetler ve projelerimiz hakkında bilgi sunduk” dedi.
Toplantıda, Bakanlık çalışma alanları ile ilgili proje ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulunduklarına değinen İl Müdürü Neşeli, iller arası koordinasyonu değerlendirdiklerini vurguladı.
SEVİLAY KAYAASLAN

Yorumlar