Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya ve Şube Müdürü Hikmet Gürz ile birlikte Şehit Lokman Erkan İlk ve İmam Hatip Ortaokulu'nu ziyaret ettiler.
Şehit Lokman Erkan İlk ve İmam Hatip Ortaokulu ziyareti

Okul müdürü tarafından karşılanan İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya öğretmenler odasında okul öğretmenleri ile tanışarak eğitim-öğretim ile ilgili sohbet ettiler.
Sorgun İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kaya, "Okullarımız ile ilgili olarak bilgi almak, karşılaşılan sorunları varsa noksanlıkları yerinde görmek, öğrenci ve öğretmenlerin motivasyonlarını arttırmak amacıyla okullarımız personelleri ile bir araya geldik. Okul yönetimleri ve öğretmenlerimizin isteklerini dinleyerek, beyan edilen istekleri mevcut imkânlar ölçüsünde en kısa zamanda yerine getirmeye çalışacağız" dedi.
Kaya, yönetici ve öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyerek şunları söyledi: "Geleceğimiz olan çocuklarımızı en iyi şekilde yetiştirin. Onlara kendi çocuğunuz gibi davranın ilgilenin. Her şeyin başı sevgidir. Sevgi ile öğrenciye yaklaşırsak açamayacağımız kapı yoktur. Derse ilgisiz öğrencilerin velileri ile daha çok diyalog halinde olun o öğrenciyi başarılı kılın. Çocuklarımız iyi yetişmeli bunun yanında da çocuklarımıza dürüstlük, doğruluk gibi değerlerimizi de öğretelim."

Yorumlar