AK Parti Yozgat İl Başkanlığı tarafından düzenlenen 19. Siyaset Akademisi hafta sonu Bilal Şahin Kültür Merkezi’nde yapıldı.
Siyaset Akademisi yapıldı

Düzenlenen programa Ak Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı, İl, ilçe yönetimleri, Belediye Başkanı Celal Köse ve çok sayıda Ak Partili katıldı.
AK Parti tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi’nin 19’ncusu hafta sonu düzenlendi. Bilal Şahin Kültür Merkezi’nde yapılan programda seminerler verilirken Ak Parti İl Başkanı Çelebi Dursun ve AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer birer konuşma yaptılar. Başer programa katılanlara hitaben,” Siyaset, sadece makam ve mevki sahibi olmak için yapılan bir şey değildir. Biz siyaseti Allah için, millet için, devlet için ve geleceğimizin teminatı yavrularımıza güçlü bir Türkiye bırakmak, özgür bir ülke bırakmak için, yarının endişesini taşımayan bir toplum haline getirmek, emir ve talimatları dışarıdan değil milletten alan bir ülke haline getirmek için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ile beraber mücadele ediyoruz” ifadelerini kullanırken, İl Başkanı Çelebi Dursun ise,” Gerçekten çok değerli hocalarımız, güncel olaylar, ülkenin ekonomik yapısı, güvenlik ve siyasi gelişmeler konularında bilgilendiriyor. Siyaset yapmak isteyenler için siyaset akademisi önemli bir çalışmadır ve çok yararlı olacağı kanaatindeyim. Siyaset akademimizin hayırlı olmasını diliyorum” şeklinde konuştu.

Yorumlar