Sürmeligaz yeni abonelerine 3 kampanyayı bir arada sunuyor.
Sürmeligaz’dan dev kampanya

Yozgat’a doğalgaz arzını sağlayan Sürmeligaz, yeni abonelere özel, Doğal gaza dönüşüm yapanlara 3.000 TL'den 15.000 TL'ye kadar aylık %1.45 faiz oranında ve 36 ay vade ile kredi kullanma fırsatı sunuyor. Şirket ayrıcı bağlantı bedeline kredi kartına taksit imkanı sunuyor ve 10 Haziran-31 Temmuz tarihleri arasında abone olanlar, kombi kazanma şansını yakalıyor.
Kampanya Yozgat ve doğal gaz dağıtımı yapılan ilçe iye beldelerde geçerli olacak.
Ayrıntılı bilgiye www.surmeligaz.com.tr adreslerinden ulaşabilecek.
Sürmeligaz’dan yapılan açıklamada, “Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 04.06.2021 tarihli ve E-24951361-255.01.02-4258 sayılı izni ile 10/06/2021 tarihinde saat:08:00'da başlayıp 31/07/2021 tarihinde saat:18:00'da sona erecektir.
Kampanyada, Yozgat ve koordinasyonunda doğal gaz dağıtımı yaptığımız İlçe ve Beldelerde doğal gaz aboneliği yaptıran müşterilerin abone (tesisat no, ad-soyad, adres, telefon) bilgileri üzerinden çekiliş hakkı verilecektir. (Kampanya katılımı her tesisat no için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır).
Asil talihlilerin son başvuru tarihi : 26 Ağustos 2021
Yedek talihlilerin son başvuru tarihi : 10 Eylül 2021
İkramiyelerin son teslim edilme/kullanma tarihleri : 27 Eylül 2021
Kampanya katılımı her tesisat no için 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
Kampanya Sürmeligaz’a ait yeni abonelere yöneliktir.
Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri eksik ya da bilinmiyor ise gazete yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır.
Bir kişi birden fazla ikramiye kazanmaz. Duyuru ve ilanlardaki kombi görselleri ile verilecek olan kombinin renk ve özellikleri farklılık gösterebilir.
Tesisat numarası, ad-soyad bilgilerinden herhangi biri eksik olanlara çekiliş hakkı verilmez.
Sürmeligaz çalışanları, yöneticileri, ortakları ile 18 yaşından küçükler bu kampanyadan yararlanamaz.
İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir"denildi.
Sürmeligaz İşletme Müdürü İhsan Salman, kampanyanın yeni aboneleri kapsadığını belirtti. Salman, kampanyanın başladığına vurgu yaparak 31 Temmuz'a kadar süreceğini vurguladı.
Salman ayrıca Yozgat'ta doğalgaz çalışmalarının başladığını hatırlatarak, "2021 yaz dönemi programını belirledik. Yatırım programında bulunan bölgeleri doğalgaz ile kavuşturmayı hedefliyoruz"dedi.
Salman, güvenli ve ucuz yakıt olan doğalgazı Yozgat'ın tüm bölgelerinde buluşturacaklarını ifade etti.
REŞİT ÜNAL

Yorumlar