Yozgat Belediyesi mahallelerin ara sokaklarını asfaltla buluşturuyor
Yollar asfaltlanıyor

Yozgat Belediyesi bahar mevsiminin gelmesi ile birlikte yol çalışmalarına hız verdi. Belediye öz kaynaklarını kullanarak bünyesine kattığı son teknoloji asfalt makine ve ekipmanlarıyla mahallerde asfalt çalışmalarına başladı.
Belediye Başkanı Celal Köse, altyapı, kilitli parke ve asfalt çalışmalarına aralıksız devam edildiğini belirterek asfaltlama çalışmalarına Yukarı Nohutlu Mahallesi’nde başlandığını bildirdi.
Başkan Köse, “Şehrimizin ihtiyaç duyulan noktalarında, daha sağlıklı ulaşım için asfalt serim çalışmalarımız hız kazandı.
Yukarı Nohutlu Mahallesi 1. ve 2. Yurt Caddesi’nde Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz tarafından sıcak asfalt serim çalışmaları sürüyor” dedi.
Asfalt çalışmalarının aralıksız devam ettiğine değinen Başkan Köse, belediye bünyesine kattıkları yeni araçlarla çalışmaların yapıldığını hatırlattı.
Başkan Köse, "Belediyemiz sıcak asfaltlama çalışmalarına başladı. Kent merkezinde ihtiyacı olan alt yapısı tamamlanmış tüm mahallelerinde sıcak asfalt çalışması yapılacak. Başlanan işlerin hemen hizmete sunulması için gayret gösteriyoruz. Burada vatandaşlarımızdan gelen talepleri gerçekleştirmek için büyük bir gayret içerisinde çalışmaları sürdürürken onlardan gelecek her türlü talepleri hızlı bir şekilde yerine getirmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Yozgat’ı yaşanabilir ve çehresi değişmiş bir noktaya getirme gayretinde olduklarına değinen Başkan Köse, her mahalleyi asfaltla buluşturacaklarını vurguladı.
Başkan Köse, "Hedefimiz vatandaşlarımızın mutluluk duyacağı hizmetleri yerine getirmek. Geleceğe sağlam temeller atmak adına çalışmaları yürütüyoruz. Mahallelerimizi ihtiyaç duyduğu hizmetlerle buluşturacağız” ifadelerini kullandı.
REŞİT ÜNAL

Yorumlar