Milletvekili Başer çalışmalarıyla hem dikkat çekiyor hem takdir topluyor
YOZGAT İÇİN KOVALIYOR OLUK OLUK HİZMET AKIYOR!

AK Parti Yozgat Milletvekili Yusuf Başer Başkent Ankara’da Yozgat’ın tüm yatırımlarını bire bir takip edip, sonuç almaya devam ediyor.
Ak Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve Yozgat Milletvekili Yusuf Başer, Yozgat’ı yakından ilgilendiren konularda gecesini gündüzene katmaya devam ediyor. Yozgat için Bakanlıklar başta olmak üzere üst düzey ziyaretlerini sıklaştıran Milletvekili Başer il ve ilçelerin taleplerinin karşılanmasında da etkin rol oynuyor.
HER ŞEY YOZGAT İÇİN
Mesaisini Yozgat’a yapılan yatırımların sonuçlanması için değerlendiren Milletvekili Başer, aksaklıkların ve eksikliklerin giderilmesi için de zaman gözetmeksizin çalışmalarına devam ediyor. Milletvekili Başer, kurumlara yapılacak ödeneklerin ivedilikle çıkarılmasında, iş olanaklarının sağlanması için yapılacak yatırımların yönlendirilmesinde gerek ilgili kurumlar gerekse bakanlıklar nezdinde girişimlerine de devam ediyor.
MİLLETVEKİLİ BAŞER
TEŞEKKÜR ETTİ
Milletvekili Başer, Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür ziyareti yaptı.
Milletvekili Başer, geçtiğimiz günlerde Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse ile yapmış oldukları ziyarette Yozgat merkez ve ilçelerine yeni spor tesislerinin kazandırılmasına yönelik talep ve projelere büyük destek veren Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na teşekkür etti.
Milletvkili Başer, “Yozgatımızı tarım ve hayvancılıkta geliştirmenin, istihdamı artırmak için yeni sanayi tesisleri kazandırmanın mücadelesini verirken aynı zaman insanımızın sportif ihtiyaçlarını karşılayabilmek için de var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.
Yozgat’a yeni spor tesislerini kazandırabilmek için Yozgat Valisi Ziya Polat, Belediye Başkanı Celal Köse ile Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu ziyaret ettiklerini hatırlatan Milletvekili Başer, Yozgat merkez ve ilçelerin proje ve taleplerine büyük destek verildiğini aktardı.
TESİSLEŞME ATAĞI
Millletvekili Başer, Yozgat Valisi Ziya Polat ve Belediye Başkanı Celal Köse’nin Gençlik ve Spor bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’na yaptıkları ziyarette Yerköy İlçesine gençlik merkezi yapılması, Sarıkaya İlçesine gençlik merkezi yapılması, Yozgat merkeze 50 yataklı güreş eğitim merkezi yapılması, Yozgat merkezde bulunan kapalı spor salonunun yıkılıp yerine uluslararası standartlara uygun yeni bir salon yapılması, Spor Vadisi Projesine destek verilmesi , Spor Vadisi Projesi kapsamında yapılan kızak tesisine destek verilmesi, Aydıncık İlçesine mahalle tipi spor salonu yapılması , Kadışehri İlçesine mahalle tipi spor salonu yapılması, Yenifakılı İlçesine semt sahası ve mahalle tipi spor salonu yapılması, Yozgat’ merkeze 20 tane semt sahası,150 tane pota yapılması hususunda görüşme yapılmış, talep ve projeler kabul görmüştü. REŞİT ÜNAL

Yorumlar