TFF 3. Lig. 3. Grupta mücadele eden temsilcimiz Yozgatspor 1959 FK Somaspor karşılaşmasının hazırlıklarını Bozok Stadyumunda yaptığı antrenman ile sürdürdü.
Yozgatspor Bozok Stadyum'unda çalıştı

Kırmızı siyahlı ekip hafta sonu oynayacağı Somaspor karşılaşmasının hazırlıklarına hız kesmeden devam ediyor. Teknik Direktör Cemal Çıldır Somaspor karşısında alınacak 3 puanın çok önemli olduğunu antrenman öncesinde oyuncular ile yaptığı toplantıda dile getirdi.
Yozgatspor 1959 Teknik direktörü Cemal Çıldır zor bir maça çıkacaklarını belirterek taraftarımızın desteği ile rakibimizden 3 puan almak için sahaya çıkacaklarını söyledi. Çıldır antrenman sonrasında yaptığı açıklamada, “Somaspor ligimizin kaliteli takımlarından birisi. Gruptaki durumu ve puan durumuna baktığımız zaman ligin ikincisi. Son maçta da Bayrampaşa maçında izledik, izlettirdik. O maçada baktığımızda gerçekten süratli akıllı oyunculardan kurulu kaliteli bir takıma karşı oynayacağız. Gerçekten işimiz zor. Ama sahamızda oynayacağız taraftarımızın desteği ile istediğimiz sonucu alırız. Çünkü ligin boyu kısaldı 8 tane maç kaldı. Her maç birbirinden daha önemli hale gelmeye başladı. Onun için benim istediğim camiamızdan taraftarlarımızdan takıma yüzde yüz destek versinler. 7-8 takım küme düşme potasını kovalıyor, 7-8 takımda ilk 5’i kovalıyor onun için sadece Karacabey 16 puanla liderlik pozisyonunda her maçımız çok önemli taraftarlarımızı desteğe bekliyorum” diye konuştu.

Yorumlar