GAZETENİZ HAKİMİYET 2 YAŞINDA...

  3 Nisan 2022 Pazar (2 ay önce)
 565
Reşit ÜNAL
Reşit ÜNAL

4 Nisan 2020 tarihinde Uğur Ofset Matbaacılık himayesine aldığımız, sizlerinde kısa süre de beğenisini, takdirini, kazanan YOZGAT HAKİMİYET GAZETESİ bugün bizimle 2 yaşında...
Amacımız kendi memleketimizde, kendi insanlarımızla iç içe olmak Yozgat için Yozgatlı için faydalı olan işleri araştırıp, beraber yapmak ve yaptırmak, eksiklerimizi birlikte araştırıp birlikte çözüm üretmek ti, öyle de oldu.
Sizlerden gelen eksikleri, sizlerden gelen sorunları, sizlerden gelen tepkileri, sizlerden gelen eleştirileri hep ön planda tutarak gazetenizde yer verdik... Dile getirdik...
'Biz Yozgatlı olarak bunları görmek istiyoruz' diye haykıra haykıra korkmadan çekinmeden siyasi büyüklerden istedik.
Çünkü biz bu toprakların ekmeğini yiyor, suyunu içiyoruz.
Bizden sonra gelen kendi evlatlarımızda tıpkı bizim gibi bu topraklardan gitmesin bu topraklarda kalıp kendi memleketlerine faydalı hizmetler etmesini istiyoruz.
Çıktığımız bu kutlu davada 2. yılımızı kutlamanın sevincini yaşıyoruz.
Bu zor şartlara rağmen, bu zor sıkıntılı günlere rağmen bu zor süreçte yılmadan, usanmadan, bıkmadan, küsmeden darılmadan, mücadelemizi devam ettireceğiz. Bu yola çıkarken 2 kişiydik...
Sonradan 3 kişi olduk. 4 kişilik bir ekip oluşturduk. Adım adım sizlerin desteği ile daha çok kişi ile kadromuzu güçlendirerek büyümeye devam ediyoruz.
Ben inanıyorum ki; yolumuz hak yolu, yolumuz doğruluk yolu olduğu sürece büyümeye ve daha çok insana iş istihdamı sağlamaya devam edeceğiz.
Sizlerin bize ilettiği sıkıntıları hiç göz ardı etmedik.
YOZGAT HAKİMİYET GAZETESİ olarak sizlerin desteğini arkamıza alarak emekleyerek çıktığımız bu yolda artık biz koşuyoruz. Sizlerin sayesinde önümüze çıkan engelleri aşmayı başardık.
Gerçekten zor bir süreçten geçiyoruz. Şartlar bizi gerçekten çok zor durumda bırakıyor ama biz hiç mücadelemizden vazgeçmedik, vazgeçmeyide düşünmüyoruz.
Elbette hatalarımız olabilir, elbette yanlış yaptığımız olabilir affınıza sığınıyoruz.
Sizlerin bu hataları, bu yanlışlıkları bize söylemiş olmanız bize bildirmiş olmanız bizleri çok çok mutlu etti. Bizlere ne kadar çok değer verdiğinizi anladık siz değerli okurlarımıza bir kez teşekkür ederiz.
Acısıyla tatlısıyla zorluklarla da olsa koca bir yılı daha geride bırakmanın sevincini yaşıyoruz.
YOZGAT HAKİMİYET GAZETESİ ne verdiğiniz değer için siz değerli okuyucularımıza bir kez daha teşekkür ederim.
Hayırlı, huzurlu, sağlıklı, mutlu, umutlu ve bereketli Ramazanlar dilerim. Allah a emanet olun…

Yorumlar