Yozgat’ta 31 Mart  yerel seçimleri için çalışmalar devam ediyor. Siyasi partiler hazırladığı program dahilinde adeta 7/24 sahada bulunuyor.
Seçim çalışmalarının yoğun olduğu AK Parti’de kadınlarda sahaya indi. 
AK Parti Yozgat İl Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser  Yurtlu ve teşkilat üyeleri, 31 Mart'ta gerçekleştirilecek olan yerel Seçimler için çalışmalara başladı.  AK kadınlar seçim çalışmaları kapsamında mahalle gezilerini sürdürüyor.
AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser  Yurtlu "Yerel seçimlerde Yozgat genelinde başarıyı yakalayacağız. Buna motive olmuş, inanmış bir teşkilatımız var" dedi. 
Başkan Yurtlu, 31 Mart tarihine kadar saha çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini dile getirdi.
Başkan Yurtlu, “Türkiye'miz, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde hızla ilerliyor. Bu anlamda, AK Parti’nin yerel seçimlerde başarıyı yakalaması için biz kadın teşkilatlarına düşen görev ve sorumlulukların farkındayız. Yozgat’ta milletimizin derdiyle dertlenen, onlarla üzülen ve onlarla sevinen güçlü bir teşkilatımız var. Başarıya inanmış bu teşkilatımızla, birlik ve beraberliğimizi muhafaza ederek AK Parti’nin yerel seçimlerdeki zaferi için sahada etkin bir mücadele içinde olacağız. Yerel seçimlerde il genelinde başarıyı yakalayacağız. Buna motive olmuş, inanmış bir teşkilatımız var. İnanıyorum ki, AK Parti’nin davasını omuzlayan, ülkesi ve milleti için koşturan fedakar kadınlarımız, bu seçimlerden de yüzünün akıyla çıkacaktır" dedi.
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi