• DOLAR 32,06 %0.12
  • EURO 34,91 %0.42
  • ALTIN 2.411,43 %0.54
  • BİST100 9.713 %0.98
  • BITCOIN 72.259 %4.2
  • ETHERIUM 3.620 %6.63
8°
20 saat önce Güncel

Fidan dikiminde yapılacak hatalar büyük kayıplara yol açabileceği uyarısı yapıldı. Kış ayının bitmesi ve ilkbaharın gelmesiyle birlikte bağ ve bahçelerini yeşillendirmek ve evinin balkonunu süslemek isteyen vatandaş, fidan alımlarına başladı.

20 saat önce Güncel

Yozgat Belediye Başkanı Kazım Arslan, mesai saatleri konusundaki ihlallere ilişkin uyarılarda bulundu.

20 saat önce Güncel

Yozgat Valiliği, yalancı emniyet kemeri tokası kullananlara uyardı. Yozgat’ta  araçlarındaki emniyet kemeri uyarı sistemini yalancı emniyet kemeri tokası diye bilinen aparatla devre dışı bırakan sürücüler uyarıldı.

20 saat önce Kültür ve Sanat

Yozgat’ta Ramazan ayının ardından asırlık lezzet Parmak çöreğe rağbet arttı.  Vatandaşlar, Ramazan ayının ardından parmak çörek üretimi yapan fırınların önünde uzun kuyruklar oluşturdu.

20 saat önce Güncel

Sorgun Belediye Başkanı M. Erkut Ekinci: "Geleceğimize Yön Vermek İçin Gece Gündüz Çalışacağız"

20 saat önce Kültür ve Sanat

Türk halk müziğinin sevilen sesi, TRT'nin ünlü sanatçılarından Şakir Öner Günhan(82), Muğla'nın Bodrum ilçesinde son yolculuğuna uğurlandı.

1 gün önce Güncel

Her şey Yozgat için, Yozgat'a göre, Yozgat tarafından diyerek çıktığımız yolda sizlerin desteği ile 14 yaşındayız

3 gün önce Siyaset

Ramazan Bayramı dolayısıyla basın mensuplarıyla bir araya gelen Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Ahmet Yener, 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin itiraz süreci çerçevesinde AK Parti’nin 2, CHP’nin 1, MHP’nin 1 ve DEM Parti’nin 2 itirazının kabul edildiğini aktardı.

3 gün önce Güncel

Sorgun ilçesine bağlı Kodallı Çiftliği köyünde yaşayan ve bir dönem Fizik öğretmenliği yaptıktan sonra köy hayatını seçerek “Köyümde yaşamak için bir ‘SÜRÜ’ nedenim var” projesinden faydalanan Celal Yazır, hayvan sayısını 100’den 500’e çıkardı.

3 gün önce Güncel

Yozgat’ta vatandaşlar bayram namazı için camilere akın etti

Reklam Bloğu