Yozgat'ta 31 Mart Yerel Seçimleri için adaylık süreçleri tüm hızıyla devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde MHP, CHP ve İYİ Parti adaylarını görücüye çıkarırken şimdi de AK Parti Yozgat il, ilçe ve beldelerdeki adaylarını Rıza Kayaalp Spor Salonunda düzenleyeceği toplantıda tanıtacak. 
Tanıtım Toplantısına AK Parti Grup Başkanvekili, Çankırı Milletvekili Muhammed Emin Akbaşoğlu,  AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan katılacak. 
Adaylarını bugün tanıtacak olan AK Parti’de hedef 14’te 14 yaparak kendi rekorunu bir kez daha kırarak yeni bir başarıya imza atmak olacak. 
İL BAŞKANI  ALTUNTAŞ’TAN DAVET
Tanıtım Toplantısı için vatandaşlara açık davette bulunan AK Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, “AK Parti’mizin bugün adaylarını Yozgatlının karşısına çıkarıyoruz. Bugün bizim düğün günümüz. Yozgatlı hemşehrilerimizi Rıza Kayaalp Spor Salonuna davet ediyoruz. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde 31 Mart Yerel Seçimlerinde yeni bir zafere imza atmak için tüm gücümüzle sahada olacağız. Milletvekillerimiz, Teşkilatlarımız, Adaylarımız hep beraber 31 Mart akşamına kadar çalışıp AK Parti’mizin başarısı için mücadele edeceğiz. Hazırız, kararlıyız. Gerçek Belediyecilik AK Parti’dir diyor yeniden tüm Yozgatlıları düğün günümüze bekliyoruz” diye konuştu.
             ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi