AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı ve 24., 25., 26. ve 27. Dönem Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer’in  başkanlık ettiği Sonuç Alım Sistemi (SAS) seçim gecesi anlık verilerin doğru paylaşımını sağlayacak.
Yozgat’ta ki siyasi başarısını başkentte sürdüren  24., 25., 26. ve 27. Dönem Yozgat Milletvekili Başer, 2019 yerel seçimleri, Mayıs 2023 Cumhurbaşkanlığı ve Genel Milletvekilliği seçimlerinde de başarıya imza atan SAS’ın yine başında bulunacak.   AK Parti 27’inci Dönem Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer’in bizzat yakından takip edeceği çalışmalarda, çalışanlar verileri eksiksiz ve hızlı bir şekilde yükleyerek sonuçların daha önceden paylaşımına da katkı sağlayacak.
Yerel seçim için meydanlara çıkan Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, AK Parti’nin seçim koordinasyon Merkezi’nde görev alan partilileri başkentte topladı. AK Parti’nin yeni konferans salonunda düzenlenen genişletilmiş seçim işleri başkanları toplantısında saha çalışmalarına ilişkin tüyolar verildi. 
Program kapsamında Cumhurbaşkanı Erdoğan, adaylık ve seçim günü önemli rol üstlenecek olan 81 ilin seçim işleri başkanlarına seslendi.
AK Parti seçim günü hiçbir oyun zayi olmaması için programa ayrı bir önem verildi. Geçtiğimiz seçimlerde sonuçların erkenden en doğru şekilde öğrenilmesini sağlayan Sonuç Alım Sistemi (SAS) programda ayrıntılı olarak anlatıldı.
AK Parti 27’inci Dönem Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, “Seçim sürecindeki etkin çalışmalar ve özellikle sandık sonuçlarını en erken ve güvenilir şekilde alıp sonuçları bildiren SAS sisteminin başarısı için gayret göstereceğiz. Genel merkezin yanı sıra il ve ilçelerdeki teşkilat üyelerimizde yine ayrı gayret içerisinde olacak” dedi.
                          ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi