Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında Alperen Ocakları ile düzenlenen toplantıya katıldı.  Toplantıda, geleceğe dair projelerin ve beklentilerin yanı sıra yapılan çalışmalar da değerlendirildi.
Yozgat Belediyesi Eğitim ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen toplantıda konuşan Başkan Köse İstişareye önem veren ve kentin dinamikleri ile düzenli olarak bir araya geldiklerini söyledi. 
Başkan Adayı Köse, toplantıda yaptığı konuşmada, "Birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyor, genç yaşlı her kesimle istişarede bulunuyoruz" dedi.
Başkan Köse, “Alperen Ocakları Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Çıtak, Büyük Birlik Partisi Yozgat İl Başkanı Osman Çiftçi ve  28’inci dönem AK Parti Milletvekili adayı İskender Minar'ın katılımıyla AK Parti Gençlik Kolları ve Alperen kardeşlerimizle bir araya gelerek istişarede bulunduk, projelerimizi paylaştık. Birlik ve beraberlik içerisinde Yozgat Yüzyılı'nı inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.                        ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi