Ak Parti Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül başkanlığında, AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, MHP Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, AK Parti İl Başkanı Çelebi Altuntaş, MHP İl Başkanı Tekin Irgatoğlu, AK Parti ve MHPli belediye başkanları katıldı.
Ak Parti Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, seçim sürecinin geride kaldığını ve artık hizmet döneminin başladığını aktardı.
Hizmet noktasında ayrım yapmayacaklarına değinen Milletvekili Akgül, “Yozgatlı hemşehrilerimiz sandıkta kararını verdi. Verdikleri karara saygı duyuyoruz. Ortaya çıkan tablo için teşkilatlar olarak gerekli muhasebeyi de yapacağız. Artık seçim gündemi geride kaldı. Her zaman olduğu gibi Yozgat’ımızın her karış toprağını ayırmadan, ayrıştırmadan hizmetlerimizle kucaklamaya, milletimizle gönül köprülerimizi daha da sağlamlaştırmaya devam edeceğiz” dedi.
Seçim gündemini 31 Mart itibariyle bir kenara bıraktıklarına değinen Milletvekili Akgül, “Artık kucaklaşma, birlik olma, Türkiye için, Yozgat’ımız için canla başla çalışma zamanı. Bu ideal doğrultusunda kim varsa yol yürümeye davet ediyorum” ifadelerini kullandı.
 Yozgat’ı ortak akılla yöneteceklerini ve Yozgat’ın ali menfaatlerini koruyacaklarını dile getiren Milletvekili Akgül, “ Cumhur İttifakı olarak ayrıştıran değil birleştiren, hakkı-kukuku gözeten, iltimas sağlayan değil liyakata önem veren bir anlayışla Yozgat ortak paydasında Yozgat’ımıza fayda sağlayacak herkesle yol yürüyeceğiz. Benim eşim, dostum, akrabam, yakınım yalnızca Yozgatlıdır. Kim Yozgat ortak faydasında Yozgat’a fayda sağlarsa, Yozgatlıya hizmetkar olur, hizmet ederse benim yakınımdır, yol arkadaşımdır. Bu anlayışı Yozgat’ın her yerinde uygulayacak ve inşallah bir zihniyet devrimine imza atacağız, Yozgat’ı hep birlikte bu anlayışla yöneteceğiz” açıklamasını yaptı. Haber Merkezi
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi