Nagihan Köse Şeyh Osman Mahallesi’nde gerçekleştirdiği ev toplantısında kadınlara sürpriz yaparak, Belediye Başkanı Celal Köse ile görüştürdü.
Kadınlar yaşadıkları sorunları Başkan Köse’ye iletirken, anlık çözümden dolayı oldukça mutlu oldular. Yerel seçim çalışmaları kapsamında eşi Celal Köse’ye destek olmaya devam eden Nagihan Köse, yaptığı hizmetlerin yanı sıra AK Parti’nin Yozgat’ta 22 yıllık iktidarında gerçekleştirdiği hizmetleri anlatıyor.
Nagihan Köse,  her gittiği yerde güler yüzle karşılanırken ve vatandaşların hayır duasını alıyor.
Başkan Köse’nin 5 yıllık dönem içerisindeki hizmetlerini tek tek anlatan Nagihan Köse, yeni dönem için kadınlar, gençler, yaşlılar, emekliler ve öğrenciler için hazırlanan projeleri tanıtıyor.
Kadınların sorunlarını, taleplerini ve şehirle ilgili fikirlerini dinleyen Nagihan Köse,  yerel seçimlerin önemine vurgu yapıyor.
Nagihan Köse, iki ayrı mahallede yaptığı ev toplantısında belediye tarafından yürütülen hizmetlere anlatarak, ev hanımlarını bilgilendirdi. 
Yeni dönem için kadınlara yönelik hazırlanan projeler üzerinde duran Nagihan Köse, Gönül Belediyeciliği, sosyal belediyeciliği, hizmet belediyeciliği ve eser belediyeciliği noktasında Yozgat’ın kazanç sağladığının altını çizdi.
 Nagihan Köse, özellikle pandemi ve deprem dönemlerinde şehir olarak büyük bir sınavı başarıyla atlattıklarını dile getirdi. Yozgat’ta hizmet kervanının devam etmesi ve güçlü hükümet güçlü belediye gerçeğinin yansımasının AK Parti belediyeciliği ile olacağının altını çizen Nagihan Köse, yerel seçimlerin belirleyicisinin kadınlar olacağını kaydetti.
Nagihan Köse, yeni dönem için Hanımeli Konakları projesinin hayata geçirileceğini ifade etti.
Nagihan Köse, “Sabırla kutsal annelik görevini omuzlayan; sevgisini, şefkatini ve emeğini bizlerden hiçbir zaman esirgemeyen ve yaşamın her anında bizleri onurlandıran kadınlarımız için Hanımeli Konakları’nı hizmete açacağız.
Hanımeli Konakları çatısı altında kadınlarımızı buluşturarak sosyal hayatlarını daha kaliteli hale getireceğiz.
Yozgatlı kadınların kişisel gelişimi için çocuk gelişiminden, aile içi iletişime, kadın haklarından hasta haklarına kadar konusunda uzman eğitimciler tarafından eğitimler düzenleyeceğiz” dedi.
Nagihan Köse, sohbet sırasında Başkan Celal Köse’yi telefonla arayarak, kadınların taleplerini iletti. Yaşanan sorunları bizzat aktaran Nagihan Köse’nin bu sürprizi kadınlar tarafından memnuniyetle karşılandı.     ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi