Belediye Başkanı Köse, seçim çalışmaları kapsamında  esnafları ziyaret etti. Gittiği her yerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Köse, samimi diyaloglar kurarak talep ve beklentileri dinliyor.
Belediye Başkanı Köse,  seçim çalışmalarına yoğun bir tempoda aralıksız devam ediyor. Gündüz temas ve gezilerin yanı sıra toplantılara katılan  Başkan Köse, vaktinin diğer kısmını da  ev ve site toplantılarına ayırıyor. 
Başkan Köse, dur durak demeden gittiği her yerde  hizmetleri anlatıyor. Vatandaşların sorularını yanıtlayan Başkan Köse, iktidar ile yerel yönetim birlikteliğe ve uyumuna vurgu yapıyor.
31 Mart Yerel Seçimlerinin yaklaşmasıyla birlikte saha çalışmalarına hız veren Belediye Başkanı Köse, esnaflarla bir araya geldi, vatandaşlarla sohbetti etti. 
Başkan Köse, vatandaşlara yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerde, “Yaptıklarımız yeni dönemde de yapacaklarımızın teminatıdır. Eksik olan projelerimizi nasip olursa ikinci dönemimizde yapacağız” dedi. 
Sadece seçim dönemlerinde değil, her an vatandaşlarla bir ve beraber olduklarının altını çizen Başkan Köse “ortak akılla ve istişarelerle yönetiyoruz. 5 yıldır da hep sahadaydık, sahadan ve hemşehrilerimizden hiçbir zaman kopmadık, ayrı kalmadık. Sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar hem hemşehrilerimize hizmet hem de helalinden rızıklarını kazanmak için çalışan esnafımızı iş yerlerinde ziyaret ettik. 
Bizleri samimi bir şekilde karşılayan esnafımıza teşekkür ediyor, Yüce Mevla'mdan helal bol kazançlar niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
5 yıllık görev süresi boyunca Yozgat geleceği adına vatandaşlarla istişare etmeye her zaman önem verdiğini hatırlatan Başkan Köse, bu istişarelerin bereketli hizmetlere dönüştüğünü kaydetti. 
Başkan Köse; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından oluşturulan millete hizmet ve belediyecilik anlayışı gereği bizler de, sadece seçim dönemlerinde değil, her an vatandaşlarımızla biriz ve beraberiz. Bu anlayış ve yaklaşımı da beş yıldır büyük bir hassasiyetle sürdürüyoruz” diye konuştu.        ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi