Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında esnaf ziyaretlerini sürdürüyor.Yozgat’ta makam çok halkın arasında bulunmayı, esnaf ve vatandaşla dertleşmeyi öncelik haline getiren Başkan Celal Köse, sahada tam gaz çalışıyor. Gittiği her yerde yoğun ilgi ve sevgiyle karşılanan Başkan Köse, samimi diyaloglar kurarak talep ve beklentileri dinliyor.
31 Mart Yerel Seçimleri için artık geri sayıma geçilirken, saha çalışmalarına hız veren Belediye Başkanı Köse, esnaflarla bir araya geldi, vatandaşlarla sohbetti etti.  Başkan Köse, vatandaşlara yönelik gerçekleştirdiği ziyaretlerde, “Yaptıklarımız yeni dönemde de yapacaklarımızın teminatıdır. Eksik olan projelerimizi nasip olursa ikinci dönemimizde yapacağız” dedi. 
Sadece seçim dönemlerinde değil, her an vatandaşlarla bir ve beraber olduklarının altını çizen Başkan Köse “ortak akılla ve istişarelerle yönetiyoruz. 5 yıldır da hep sahadaydık, sahadan ve hemşehrilerimizden hiçbir zaman kopmadık, ayrı kalmadık. Sabahın erken saatlerinden, gecenin geç saatlerine kadar hem hemşehrilerimize hizmet hem de helalinden rızıklarını kazanmak için çalışan esnafımızı iş yerlerinde ziyaret ettik. Bizleri samimi bir şekilde karşılayan esnafımıza teşekkür ediyor, Yüce Mevla'mdan helal bol kazançlar niyaz ediyorum” ifadelerini kullandı.
             ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi