İYİ Parti Milletvekili Adayı İsmail Yılmaz,  seçim çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Yozgat’ta Millet İttifakı’nı oluşturan siyasi partiler İyi Parti listesinden seçimlere girerken, adaylar da yoğun çalışmalarına devam ediyor. 


İYİ Parti Yozgat  Milletvekili adayı İsmail Yılmaz, seçim çalışmaları kapsamında esnafları ve vatandaşları ziyaret etti.
Esnafların sorunlarını dinleyen İYİ Parti milletvekili Adayı İsmail Yılmaz, çözüm önerileri hakkında bilgi verdi. 14 Mayıs tarihinde gerçekleştirilecek seçimler için çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Yılmaz,  “14 Mayıs seçimleri sadece milletvekili ve cumhurbaşkanlığı seçimleri değildir.

İnanç, düşünce, ekonomi, sağlık gibi toplumsal yaşamın temel taşlarını oluşturan birçok konuda özgürlüğün seçileceği bir seçim olacaktır. İnançlar artık tartışma konusu olmamalıdır. Ülkemiz gibi zengin çeşitliliğe sahip bir coğrafyada bu konular her zaman bazı karanlık güçlerin kullandığı argümanlar olarak toplumun önüne sürülmüştür. 14 Mayıs bir dönüm noktası olacak. Barışın, saygının, özgürlüklerin yaşanacağı yeni bir dönemin geldiğinin müjdecisi olacak. Bugün bizlere kapılarını gönüllerini açan değerli esnaf kardeşlerimize teşekkür ederim. Bizlere verdikleri güç ile yorulmadan devam ediyoruz.. Birlikte kazanacağız’’ dedi.                     SALİH AKGÜL

Editör: Hakimiyet Gazetesi