TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı  Fuat Oktay, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katıldığı mitingte yaptığı konuşmada,  “Yozgat Geleceğe bütün gücüyle gelişmeye devam edecek, ama tek bir şartla  yine durmak yok yola devam dememiz lazım. kiminle Recep Tayyip Erdoğan’la AK Partinin Yine belediye başkan adayı Celal Köse ile durmak yok yola devam” dedi.
31 Mart günü sandıkları patlatacaklarına dile getiren Oktay, Yozgat’ın algı yapanlara papuç bırakmayacağının altını çizdi.
Oktay, “Algı yönetimi yapanlara biz pabuç bırakmayız. Hiçbir yerde de bırakmadık zaten. Biz şunu yaparız, bunu yaparız, şöyle olur, böyle olur. Anket şunu gösteriyor, bunu gösteriyor. Bunların bizde bir karşılığı olmaz. Bizdeki karşılık meydandır. Yozgat burada söyleyeceğini söyler. Yozgat burada liderine Recep Tayyip Erdoğan'a Cumhurbaşkanı'na burada vadini yerine getirir.
Son beş yıla baktığınızda altyapıya çok ciddi yatırım yapıldığını görüyoruz. Genelde altyapıya yapılan yatırımlar bir sonraki dönemde kendini gösterir. Onun için o bir sonraki dönemi görmek için de sabretmek gerekiyor. 
Yozgat Geleceğe bütün gücüyle gelişmeye devam edecek, ama tek bir şartla  yine durmak yok yola devam dememiz lazım, kiminle Recep Tayyip Erdoğan’la AK Partinin Yine belediye başkan adayı Celal Köse ile durmak yok yola devam diyoruz” dedi.                       ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi