AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı, Seçim Anlık Sonuçları (SAS) Başkanı, 24., 25., 26. ve 27. Dönem AK Parti Yozgat Milletvekili Av. Yusuf Başer, hafta sonu geldiği Yozgat’ta Belediye Başkan Adayı Celal Köse’ye destek ziyaretinde bulundu.  
AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer, Belediye Başkanı Celal Köse'ye destek verdi. AK Parti'nin önemli isimleri arasında bulunan ve milletvekilliği döneminde Yozgat'a sağlanan yatırımlarda imzası bulunan Av. Başer, Celal Köse için sahaya indi. 
AK Parti Genel Merkezi'nde kritik görevlerin başında bulunmasına rağmen, Yozgat ile irtibatını kesmeyen Av. Başer, yerel seçim sürecine ilişkin katkı çalışmalarını da hızlandırdı.
Çalatlı köyünde düzenlenen programı katılan Av. Başer, Celal Köse’nin geçen 5 yıllık dönem içerisinde yaptıkları hizmet ve yatırımları çok iyi bildiklerini belirterek, yeni dönem için de her daim yanında olacaklarını söyledi.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını sıklaştırırken, her geçen gün kendisine verilen desteklerde artıyor.  AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül ve Süleyman Şahan’ın geçtiğimiz haftalarda destek açıklamaları ve ‘yanındayız’ mesajlarının ardından AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Yusuf Başer’de Celal Köse’nin destekçisi olmaya devam edecekleri açıklamasında bulundu.
SAHA ÇALIŞMASINA DESTEK
AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Başer,  bir dizi ziyaret ve toplantılara katılmak üzere geldiği Yozgat’ta, Belediye Başkanı Celal Köse ile bir araya geldi. Çalatlı köyünde gerçekleştirilen programa katılan Av. Başer, 31 Mart yerel seçimlerinde Başkan Celal Köse’nin yanında olacaklarını ifade etti. 
Başkan Köse ile 5 yıllık dönem içerisinde uyum içerisinde olduklarına vurgu yapan Av. Başer, yapılan hizmetlere, gerçekleştirilen yatırımlara ve ileriye dönük projelere her zaman destek verdiklerini aktardı.
Çalatlı köyündeki programda Başkan Köse’yi yalnız bırakmayan Av. Başer, seçim maratonunda da yanında yer alacaklarını ifade etti.
Şimdiden 31 Mart seçimlerini kazandığı gözüyle bakılan Celal Köse’nin yükünü hafifletmek adına herkese görevler düştüğünü dile getiren Av. Başer, birlik ve beraberlik içerisinde olacaklarını kaydetti. Yerel yönetimlere en güçlü desteği yine hükümet tarafından sağlandığına değinen Av. Başer, “Belediye Başkanımız Celal Köse, bir çok projenin hayata geçirilmesi için Ankara’nın yollarını aşındırdı. Bakanlıklardan önemli katkılar, destekler ve hibeler almayı başardı. Biz de geçtiğimiz dönemde kendisinin yanında yer aldık. Güçlü hükümet güçlü belediye gerçeğinden hareket ederek, iktidar ile yerel yönetimin aynı kanatta olması gerekliliğini ortaya koymalıyız” dedi.
BAŞKAN KÖSE’DEN TEŞEKKÜR
Belediye Başkanı Celal Köse ise AK Parti Seçim İşleri Başkan Yardımcısı Av. Başer’e her zaman destek verdiğini ve yanında yer aldığına değinerek, teşekkür etti.                 ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi