AK Parti Yozgat Milletvekili ve TESKOMB Genel Başkanı Abdulkadir Akgül, AK Parti Yozgat Milletvekili Süleyman Şahan, Belediye Başkan Celal Köse için sahaya inerek esnaflardan destek istediler. Esnaf ve vatandaşlara tam saha pres yapan Milletvekilleri ziyaretlerde AK Parti ve Yozgat Belediyesi’nin hizmetlerine ilişkin paylaşımlarda bulundular.
AK Parti Yozgat Milletvekilleri Abdulkadir Akgül, Süleyman Şahan, Belediye Başkan Celal Köse sahada omuz omuza birlikte esnaf ziyaretlerine çıktılar.  Samimi bir şekilde saha çalışması yürüten milletvekilleri ve Belediye Başkanı Köse vatandaşların ve teveccühü ve desteğini aldı. 
Başkan Köse’ye sahip çıkılmasını ve destek olunmasını isteyen Milletvekili Akgül, “Davamız bir, heyecanımız bir, sevdamız bir, rotamız bir” dedi.
Milletvekili Akgül, “Memleketimi ze hizmet etmek için yola çıkan Celal Köse kardeşime sonuna kadar yardımcı olacağız. Bizim, bir milletvekili olarak işimiz bu. Celal Başkanım ne söz verirse yapacağını biliyorum. Bizler sözler veriyorsak mutlaka yapmamız lazım” ifadelerini kullandı.
Milletvekili Akgül, şunları kaydetti:
“Aşkımız, sevdamız Yozgat. Yozgat bize biz Yozgat'ımıza gönülden bağlıyız. Milletvekilimiz Süleyman Şahan, İl Başkanımız Çelebi Altuntaş, Yozgat Belediye Başkanımız Celal Köse ve teşkilat mensuplarımızla birlikte Meydan Yerinde helal rızıklarını kazanan esnaflarımızı ziyaret edip, yerel seçimler için destek istedik. Yozgat Yüzyılı için, Gerçek Belediyecilik AK Parti'dir.
Biz AK Parti'yiz. Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan'ın izinde yol yürüyen AK Kadrolarız. Cadde cadde, sokak sokak geziyor aziz hemşehrilerimizle buluşuyoruz. Yozgat Lise Caddesi üzerinden bulunan esnaflarımızı ziyaret edip, yerel seçimler için destek istedik.
Yozgat hazır ve kararlı.. İnşallah Bozok Yaylasının güç desteği ile yine, yeni, yeniden AK Sancağımızı belediye burçlarımıza dikip, eser ve hizmetlerimize Celal Başkan ile son sürat devam edeceğiz.”          ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi