Turnuvada başarılı futboluyla göz dolduran Akdağmadeni Gücü Sporu oyuncuları Sivas Spor tesislerini gezdiler.
Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü Başkanı Ömer Aydoğmuş Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü U12 turnuvasını başarıyla tamamladığını bildirdi.
“Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim.” sözüyle başlayan Başkan Aydoğmuş sözlerine şöyle devam etti, “ Amacınız, Yozgat ve Yozgat Gençlerinin güzel yarınlara kavuşmasıdır.
Akdağmadeni Gücü Spor Kulübü, Süper lig takımlarımızdan EMS Sivas Spor un organize ettiği U12 Grubu Futbol turnuvasına katıldı. Turnuvada başarılı futboluyla göz dolduran oyuncularımız Sivas Spor tesislerini gezdi. Turnuvayı organize eden EMS Sivas Spor Kulübü yöneticilerine teşekkür ediyorum.
Bazı futbolcularımız göstermiş olduğu performansla izleyen kulüplerin dikkatine girmiştir.  İlerleyen zamanda bu futbolcularımız özel kapma alınacağını buradan bildirmek istiyorum. Bu durum bizleri memnun etmektedir.
Buradan turnuvaya katılan sporculara şunu söylemek istiyorum; Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk 'ün dediği gibi "Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlâklısını severim.”  şiarından ayrılmayarak üç gün süren turnuvada edep, adam ve ahlak çizgisinden ayrılmadan rakip takım arkadaşlarıyla saygı çerçevesinde başarılı bir şekilde turnuvayı sonuçlandıran futbolcularımız başta olmak üzere onlara bu eğitimi veren takım antrenörümüz Hakan Altın ve takım Koordinatörümüz İsmet Yaşar a teşekkür ediyorum.” Şeklinde konuştu HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi