Belediye Başkanı Uzm.Dr.Nezih Yalçın, iftar programında yaptığı konuşmada, "Büyük bir aile olarak bu zamana kadar birlik beraberlik içerisinde ilçemize hizmet ettik. İlçemizin çehresini değiştiren tüm projelerde büyük emeğiniz var. Tüm personellerimize özverili çalışmalarından dolayı teşekkür ediyorum. Mutlu ve huzurlu bir şekilde nice Ramazanlara ulaşmak dileğiyle Hayırlı Ramazanlar diliyorum." şeklinde konuştu.
Bu anlamlı etkinlik, belediye personelinin bir araya gelerek birlik ve beraberlik içinde iftar yapmalarına olanak sağladı. Belediye Başkanı ve diğer katılımcılar, birlikte geçirdikleri bu özel akşamda hoş sohbetler ederek Ramazan'ın manevi atmosferini birlikte yaşadılar.
Akdağmadeni Belediyesi'nin düzenlediği bu iftar programı, çalışanlar arasındaki dayanışmayı pekiştirmenin yanı sıra, ilçenin sosyal hayatına da olumlu katkı sağladı. Belediye personeli, bir yıl boyunca verdikleri emeğin karşılığını böylesine güzel bir organizasyonla almış olmanın mutluluğunu yaşadılar. HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi