Toplumun her kesimiyle yakın diyalog içerisinde olan ve mütevazi ve samimi kişiliğiyle yakın ilgi gören Nagihan Köse, yaşlı ziyareti ve ev toplantısının yanı sıra hanelere çat kapı misafir oluyor.
Mütevazi kişiliği, samimi yaklaşımı ve hoş sohbetleriyle yoğun ilgi ve takdir toplayan Nagihan Köse, gerçekleştirdiği ziyarette yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.
Samimiyet ve samimi niyetle evlere misafir olan Başkan Köse’nin eşi Nagihan Köse, geçen 5 yıllık dönem içerisinde gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yeni dönem projelerine kadınlara anlatmayı ihmal etmeyen Nagihan Köse, Rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetleriyle de vatandaşa dokunmaya, ihtiyaç sahiplerinin kimsesi olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Nagihan Köse,  son 5 yılda hayata geçirdiği projelerden bahsederken vatandaşın sorularını cevapladı.
Gönül belediyeciliği, hizmet belediyeciliği ve sosyal belediyecilik anlayışıyla çalışmaların devam edeceğini dile getiren Nagihan Köse, bir dönem daha yetki verildiğinde, vatandaşların öncelikli ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütüleceğini söyledi. Nagihan Köse, yeni dönemde emekliler, yaşlılar, öğrenciler ve kadınlar için de özel projeler hazırlandığını kaydetti.
Belirli periyotlarda aileleri ziyaret ederek, talep ve sıkıntılarını dinlediklerini kaydeden Nagihan Köse,  gittikleri her evde güler yüz ve sıcak yüreklerle karşılandıklarına değindi.
Nagihan Köse,  gönül kapılarını açan, güler yüz ve sıcak sohbetlerinden dolayı tüm ailelere teşekkür etti.                        ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi