İYİ Parti Yozgat Belediye Başkan Adayı Mustafa Görkem Taştan, seçim heyecanını doruk noktasına çıkarmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Sabahın erken saatlerinden itibaren sahura kadar süren yoğun tempolu çalışmalarıyla Taştan, Yozgatlı vatandaşlarla buluşmaya ve desteklerini almaya devam ediyor.
Bugün gerçekleştirdiği ziyaretler arasında Karayolları Genel Müdürlüğü ve Abide İş Hanı esnafını ziyaret eden Taştan, projelerini paylaşarak destek istedi. Yapmayı planladığı projeler hakkında detaylı bilgiler veren Taştan, seçim kampanyasının kararlılıkla devam edeceğini belirtti.
Konuşmasında, "Seçime sayılı günler kaldı. Ekip arkadaşlarımızla birlikte sahada aktif bir şekilde çalışıyoruz. Yozgatlı hemşehrilerimizin desteği ve güveni bizim için çok değerli. Belediye başkanı olmamız durumunda şehrimizi daha yaşanabilir kılmak için projelerimizi hayata geçireceğiz" dedi.
Taştan, Yozgatlıların sıcak karşılamaları ve samimi misafirperverliklerinden dolayı minnettar olduğunu belirterek, "Gülümse Yozgat, İYİ'ler kazanacak" sloganıyla umut dolu bir mesaj verdi. Yozgatlıların desteğiyle güçlenen Taştan, şehrin geleceği için olumlu ve iyimser bir bakış açısıyla hareket etmeye devam ediyor. 
                      HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi