Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte hizmete sunulacak yol,  şimdiden vatandaşlardan tam not aldı. Vatandaşlar, hizmet odaklı belediyecilik anlayışı ile yatırımlarına devam eden Yozgat Belediyesi’ne ve Başkan Köse’ye teşekkür etti.
Yozgat Belediye, kent genelinde trafiği hızlandıran ve sürüş konforunu artıran çalışmalara hız kesmeden devam ediyor.  il genelinde sürdürdükleri eş zamanlı yol yapım çalışmaları kapsamında Kayseri Caddesi baştan sona yeniledi.


YERİNDE İNCELEME
Yozgat Belediyesi tarafından Kayseri Caddesi’nde yol genişletme, asfalt çalışmaları devam ediyor. Belediye Başkanı Celal Köse yerinde incelemelerde bulunup vatandaşlarla bir araya geldi.
Vatandaşların talep ve isteklerini yerinde dinleyen Başkan  Köse ekiplerin yaptıkları çalışmalar hakkında da bilgi verdi.


VATANDAŞ MEMNUN
Bozok Üniversitesi ile şehir merkezinin arasında bulunan en önemli güzergahlardan birisi olacak aynı zamanda Cemil Çiçek Bulvarı’nda ki trafik yoğunluğunu azaltacak Kayseri Caddesi’nde ekiplerin çalışmalarını yoğun bir şekilde sürüyor. Ekiplerin çalışmalarını Şeyh Osman Mahallesi ve Eskipazar Mahallesi sakinleri de yakından takip ediyor. Yapılan çalışmalar hakkında memnuniyetlerini dile getiren vatandaşlar ekiplere teşekkür etti.


EKİPLERİN BAŞINDA
Belediye Başkanı Köse her çalışmada olduğu gibi Kayseri Caddesi yenileme çalışmalarında da yerinde incelemelerde bulundu.  Vatandaşlarla  bir araya gelen Başkan Köse, talep ve isteklerini yerinde dinleyerek,  çalışmalar hakkında da bilgi verdi.
Yozgat Belediyesi olarak her geçen gün hizmet zincirine yeni bir halka eklemek gayretinde olduklarını dile getiren Başkan Köse, vatandaşların talepler ve beklentilerini çok kısa zamanda çözüm ürettiklerini söyledi. 
                        ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi