İYİ Parti Belediye Başkan adayı Mustafa Görkem Taştan, seçim çalışmaları kapsamında gazetemizi ziyaret etti. Gazetemiz Sahibi Hakan Ekinci, Genel Yayın Yönetmeni Reşit Ünal ve Sorumlu Yazıişleri Müdürü Çetin Mermertaş ile bir süre sohbet eden İYİ Parti Belediye Başkan adayı Taştan, Yozgat’ın geleceği için değişimin şart olduğuna vurgu yaptı.
31 Mart’ta yapılacak yerel seçimlerde aday gösterilen İyi Parti Belediye Başkan adayı Taştan, aday gösterildiği günden bu yana sahaya inerek çalışmalarını tam gaz sürdürüyor. 
Yozgat'ı İyi Parti Belediyecilik anlayışıyla buluşturacaklarının altını çizen Taştan, Yozgatlı kadınların, gençlerin, emeklilerin, işsizlerin, çiftçinin ve köylünün sesi olmaya gelen, Yozgat için en iyisi olacaklarını ifade etti.
Taştan, Yozgat için yenilikçi ve dinamik bir yaklaşım içerisinde olacaklarına değinerek, kentin sosyoekonomik gelişimine katkıda bulunacak projelerle yola çıktıklarını belirtti.
Yozgat’ın hizmette hak ettiğini alması için çalıştıklarını dile getiren Taştan, “Yozgat’ın hak ettiği hizmeti alması için çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz. İYİ belediyecilik vizyonumuzu vatandaşlarımızla buluşturacağız. Millet odaklı hizmet anlayışımızla Yozgat’ı marka kent yapacağız. 7’den 77’e her vatandaşının derdine çözüm bulan belediyeciliğimizle iktidara giden yolun taşlarını döşediğimiz bir yıl olacak.  2024 yılı, İYİ Parti’nin yılı olacak” dedi.
Daha güzel, daha iyi bir Yozgat için buluşmaya  devam edeceklerini dile getiren Taştan,  gençliğin ışığında, genç belediye başkanı adayı olarak yola çıktığını aktardı.
Taştan, “ Denenmişlerle çok vakit kaybetti Yozgat. Bizler İYİ Parti olarak Yozgat’ımız için çalışmalarımızı en güzel şekilde yapacağız. Seçimde halkımızın bizden beklediği mutlu, huzurlu ve yaşanılabilir bir Yozgat’ı inşa etmek için çalışacağız. İnşallah birlik ve beraberlik içerisinde şehrimizi daha güzel hale getireceğiz. Halkımızın yaşam kalitesini artıracağız" diye konuştu.                      SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi