Belediye Başkanı Celal Köse'nin eşi Nagihan Köse, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Belediye Meclis Üyesi Muazzez Binici ile birlikte sandık bazlı saha çalışmalarına devam ediyor. Vatandaşların evlerine misafir olan Nagihan Köse destek ve dualarını aldı.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, yerel seçimler için mahalle ziyaretlerine devam ediyor. 
Aşağı Nohutlu Mahallesi ve Bilal Şahin Mahallesi’nde ev toplantıları gerçekleştiren Nagihan Köse’ye kadınların ilgisi oldukça yoğun oldu. Mütevazi ve samimi yaklaşımlarıyla kadınlarla sohbet eden Nagihan Köse, çocukları da unutmadı. Ev ziyaretlerinde çocukların da ilgi gösterdiği Nagihan Köse, eşi Celal Köse için destek istedi. 
Ev ziyaretleriyle hanelere misafir olan Nagihan Köse,  5 yıllık dönem içerisinde yapılan çalışmaların yanı sıra yeni dönem için de yapılacak projelerle hakkında bilgi verdi. Kadınlar, gençler, öğrenciler ve emekliler için projeler hazırlandığını dile getiren Nagihan Köse, özellikle kadınların üretime ve istihdama yönelik çalışmalarına da destek sağlanacağı müjdesini verdi. 
Nagihan Köse, Kadınlara evde istihdam modeli hazırlandığını belirterek, “Belediye bünyesinde bulunan kadın kooperatifince kurulacak sistem ile evinden katkı sağlayacak ev hanımlarına aylık 10 bin TL. nakdi destek sağlanacak.  18-35 yaş arası girişimci gençlere can suyu olacak destek verilecek.
Yeni işyeri açacak girişimcilerden işyeri ruhsatı bedeli alınmayacak. İlk 3 ay 10 bin TL’ye kadar kira desteği sağlanacak” dedi. 
Samimi niyetle yaklaşan ve samimiyetle muhabbetler kuran Nagihan Köse’ye kadınlar da aynı karşılığı veriyor. Nagihan Köse’yi evlerinde misafir etmekten oldukça memnuniyet gösteren kadınlar, talep ve beklentilerini de dile getiriyor. Nagihan Köse, ev ziyaretlerinde Belediye Başkanı Celal Köse’nin selamlarını da iletiyor.  
Ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Nagihan Köse, “Her daim yanınızda, hanelerinize misafir olmaya devam ediyoruz. Kadın ailedir, annedir, şefkattir. Kadın güçlü ve huzurlu olursa aile mutlu olur. Ev kadını kardeşlerimizle, annelerimizle aramızda samimi ve güçlü bir bağ var. Amacımız onları dinlemek, varsa bizden emirleri çözüm üretmeye çalışmaktır. Ziyaretlerimizi sürdüreceğiz. Gönüllerde yerimiz daim olsun” dedi.    ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi