AK Parti’nin kurulduğu günden itibaren önemli görevler üstlenen Fikret Karaaslan, il özel idaresinde birlikte çayıştığı mesai arkadaşları ile bir araya geldi.
31 Mart 2024 tarihinde yapılacak yerel seçimlerinde AK Parti’den İl Genel Meclisi üyesi aday adayı olan Karaaslan, bir yandan siyasi çalışmalarına devam ederken bir yandan da vatandaşlarla buluşuyor.
Yozgat Belediyesi Hayri İnal Konağı’nda arabaşı ikramında bulunan Karaaslan, köylere götürülen hizmetlerde il özel idaresi çalışanlarının emeklerinin büyük olduğunu söyledi.
AK Parti’de üç dönem il yönetim kurulu üyeliği ve iki dönem merkez ilçe başkan yardımcılığı yapan Karaaslan, hizmet bayrağını teslim almak istediğini söyledi.
Hizmete talip olduğunun altını çizen Karaaslan, 
Yozgat merkezdeki tüm köyleri yakından tanıyan, sorun ve beklentilerinin çözümüne yönelik atılacak adımları da çok iyi bildiğine vurgu yaptı.
Karaaslan  “2024 Yerel Seçimleri için AK Parti İl Genel Meclis Üyeliği aday adayı oldum. Dün olduğu gibi bugünden ve yarında hem AK Parti için hem de Yozgat için gayretle çalışmaya devam edeceğim. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın önderliğinde başlatılan hizmet seferberliğinde bende var olmak istiyorum” dedi.                   ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi