Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında mahalle toplantılarına devam ediyor. Yerel seçimler için yoğun bir şekilde çalışan Başkan Köse, gündüz saatlerini ziyaretlerle geçirirken, akşam saatlerinde de mahalle ve ev toplantılarına zaman arıyor. Her bir vatandaşla yakından ilgilenen, sıcak ve samimi diyaloglarla gönüllerinde taht kuran Başkan Köse, mahalle toplantılarında belediye tarafından yürütülen çalışmalardan bahsediyor.
Başkan Celal Köse, eşi Nagihan Köse’nin katıldığı toplantıda Köseoğlu Mahallesi sakinleri ile bir araya geldi. 
"Komşularımızla Buluşuyoruz” mahalle buluşmaları kapsamında Köseoğlu Mahallesi sakinleriyle bir araya gelen  Başkan Köse,  hem proje, hizmet ve yatırımları anlattı hem de vatandaşlardan gelen öneri, talep ve şikâyetleri dinledi.
Başkan Köse, mahalle ve kente dair gerçekleştirdiği sunum ve bilgilendirmelerin ardından vatandaşlardan gelen öneri, talep, soru ve şikâyetleri yanıtladı. 
Başkan Köse, 5 yıllık dönemde yaptıkları ve yeni dönemde yapacakları projeler hakkında bilgi verdi. Başkan  Köse, AK Parti ile ülkenin çağ atladığını ve Yozgat'ın da bundan nasibini aldığını ifade etti.
Başkan Köse toplantıda 5 yıl içerisinde yaptıkları projeleri mahalle sakinlerine slayt eşliğinde anlattı. Alt yapı projesinden, üst yapı projelerine, mahalle konaklarından, Büyük Cami ve Millet Bahçesi çalışmalarına kadar 5 yıl içerisinde yaptığı tamamlanan ve devam eden bütün çalışmaları anlatan Köse, ‘’Biz yaptık, anlatıyoruz, inşallah sizlerin sayesinde yapmaya devam edeceğiz. Bu kadar çalışmayı yapmışsak, yapabilmişsek, Cumhurbaşkanımızın, bakanlarımızın yani belediye ile iktidarı aynı yerde tutmamızın sayesindedir” dedi. 
Yozgat'ta bugüne kadar hiçbir belediye başkanının cesaret edip giremediği büyük alt yapı projesini hayata geçirdiklerini dile getiren Başkan Köse, "Başta Cumhurbaşkanım olmak üzere emeği geçenlerden Allah razı olsun. 5 yıllık görev süre zarfında özellikle Büyük Cami çevresi, Millet Bahçesi, konaklar, park ve bahçeler, yol çalışmalarımız, iş ve yaşam merkezi, gençlik merkezi, şefkat evi projelerine imza attık. Özellikle kimsenin cesaret edemediği ve hiçbir belediye başkanının da aslında girmek istemediği altyapı projesini başlattık. Bu proje şehrimiz için hem zorunlu hem de sorumlu olduğumuz bir çalışmadır" diye konuştu.
Yozgat için üretmeye ve halk ile birlikte çalışmaya devam ettiklerini belirten Başkan Köse, vatandaşlardan gelen her türlü görüş, öneri ve eleştirinin kendileri için kıymetli olduğunu ifade etti.
Başkan Köse, "Daha güzel ve çağdaş bir kent inşa edebilmek, geleceğe dair yatırımlar yaparak kentimizin marka değerini yükseltmek en büyük arzumuz. Bu kapsamda vatandaşlarımızın destekleri de bizler için kıymetli. Bu akşam bileri yalnız bırakmayarak gösterdiğiniz ilgi ve bizlerle paylaştığınız öneri, talep ve şikâyetleriniz için her birinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yozgat için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz" dedi.
GECEYİ ÖLÜMSÜZLEŞTİRDİ
Başkan Köse, sosyal ilişkileriyle bilinen sempatik bir insan görüntüsü çiziyor. Kimseyi kırmamaya özen gösteren Başkan Köse, esprileriyle de dikkat çekiyor. Başkan Köse, Köseoğlu Mahallesi’nde gerçekleştirdiği toplantının ardından, selfie çekimini kendi cep telefonundan yaptırdı.
Başkan Köse, “Teşekkürler Köseoğlu. Köseoğlu Mahallemizde komşularımızla buluştuk. Yoğun bir ilgiyle salonu dolduran tüm hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Yüce Mevla’m birlikte ve beraberliğimizi daim eylesin” ifadelerine yer verdi.
                  ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi