Yozgat’ta 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler öncesinde AK Parti’de birlik ve beraberlik görüntüleri dikkat çekiyor. Yozgat’ta aday gösterilmeyen ve koltuk uğruna saf değiştiren bir çok partilinin aksine, Yozgat İl Genel Meclisi Başkanı İskender Nazlı, aday gösterilmemesini kendisine sorun etmeden çalışmalarına devam ediyor.
İGM Başkanı Nazlı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a yol arkadaşlığı yapmaya ve AK Parti davasından dönmeyeceğini net bir şekilde ortaya koydu. 
İGM Başkanı Nazlı, AK Parti İl Genel Meclisi adaylarını da makamında ağırlayarak yürütülen çalışmalar ve projelere ilişkin bilgi verdi.
AK Parti’nin önemli isimleri başında gelen ve davaya bağlılığını her fırsatta aktaran İGM Başkanı Nazlı, AK Parti İl Genel Meclisi Adayları Taner Yıldız, Tahir Ersöz, Şükrü Yalman, Fikret Karaaslan ve İbrahim Doğan’ın makamında ağırladı.
Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette İGM Başkanı Nazlı, meclis üyelerine çeşitli raporlar sundu. İGM adayları ile fikir alış verişinde bulunan Başkan Nazlı, bilgi paylaşımı da yaptı.
Geçen 5 yıllık dönem içerisinde yapılan çalışmalar ile 2024 yılı programını içeren bilgilerin bulunduğu dosyalar sunan İGM Başkanı Nazlı, katkı ve desteklerinin her daim devam edeceğini söyledi.
İGM Başkanı Nazlı, “Makamlar gelir, geçer. Mühim olan AK Parti’nin başarısıdır. Bize sunulan hizmet bayrağını büyük şeref ve onurla taşıdık. 5 yıllık dönem içerisinde büyük gayret göstererek il, ilçe ve beldelerin en ücra köşesine kadar hizmet ulaşımına katkı sağladık. İl Genel Meclisi’ndeki görevimizi tamamladık ama partimize, davamıza hizmetimiz devam edecek” dedi.
İl Genel Meclisi adayları ise İGM Başkanı Nazlı’nın tecrübelerinden her zaman yararlanacaklarına dikkat çekerek, destek ve katkılarından dolayı teşekkür ettiler.
                                 ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi