AK Parti Sarıkaya Seçim İrtibat Bürosu açılışı için Sarıkaya’ya giden AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül ilçe girişinde yüzlerce araçla karşılanıp, konvoy eşliğinde karargahın açılacağı meydana geldi. Sarıkayalıların yoğun katılımı ile gerçekleştirilen Karargah açılışında konuşan Akgül; “Bizleri heyecanla karşılayan, bağırlarına basan değerli hemşehlerilerime teşekkür ediyorum. İnşallah Yozgat’ta 14 Mayıs günü Yozgatlıların güçlü desteği ile yeni bir zafere imza atacağız.” dedi.

TEŞEKKÜRLER SARIKAYA

Seçim İrtibat Bürosu açılışında konulan AK Parti Yozgat Milletvekili Adayı Abdulkadir Akgül; “Heyecan burada, inanç burada, coşku burada. Bugün karargah açılışımızı coşkulu bir kalabalıkla, miting havasında gerçekleştirdik. Doğup, büyüdüğüm topraklardan bugün güçlü bir ses verdik.

Teşekkürler Sarıkaya, teşekkürler Yozgat.

MAYASI VATAN, MİLLET, BAYRAK EZAN DİYEN YOZGAT CUMHUR’U ZİRVEYE TAŞIYACAK

Akgül; “Türkiye Yüzyılı için doğru zaman, doğru adam diyerek 14 Mayıs seçimleri için gece gündüz demeden sahada çalışıyor, hemşehrilerimize 7’li ittifak tehlikesini anlatıyoruz. Yozgat vatanın kalesi, milletin sarsılmaz yeridir. Yozgatlı bu ittifaka asla prim vermez. 7’li ittifakı hepimiz görüyoruz. Bugün dağdakilerin açık desteklerini izliyoruz. Yozgat bu duruma eyvallah demez. 14 Mayıs’ta gerekli cevabı yine sandıkta verecektir.

HIZLI TREN 26 NİSAN’DA AÇILIYOR

AK Parti iktidarı döneminde büyük yatırımlara imza attıklarını söyleyen Akgül, “Birileri konuşur ama AK Parti hizmetleriyle konuşur. Yozgat’ta cumhuriyet tarihinin en büyük yatırımı olan hızlı treni şehrimize kazandırmanın da haklı gururunu yaşıyoruz. İnşallah 26 Nisan’da Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da teşrifleriyle bu büyük yatırımı açacağız. Bu büyük güne tüm hemşehrilerimi davet ediyorum” diye konuştu.

YOZGAT BİZİ, BİZ YOZGAT’I BİLİRİZ

Akgül; “Yozgat benim sevdam. Doğup büyüdüğüm topraklara hizmet etmek için, Liderimiz Recep Tayyip Erdoğan’a güç vermek için yine sizlerin huzurundayım. Yozgat bizi, biz Yozgat’ı iyi biliriz. Sizlere layık olmaya çalışacağım. Yozgat’ı ve tüm ilçelerini kucaklayacağım ve hizmet için var gücümle çalışacağım.” dedi.

Editör: Hakimiyet Gazetesi