Yozgat Belediye Başkanı  Celal Köse, seçim çalışmaları kapsamında düzenlediği mahalle toplantılarını adeta miting havasında gerçekleştiriyor.  Seçim çalışmaları için tempo artıran Belediye Başkanı Celal Köse eşi Nagihan Köse ile birlikte Tuzkaya Mahallesi’nde mahalle toplantısı düzenledi. Maşela ve konfetilerle karşılanan Başkan Köse, miting havasında mahalle sakinlerine hitap etti.
Tüm seçmenlere ulaşmak  için yoğun tempoda çalışan Başkan Köse, gündüz, işyeri, esnaf ve vatandaş ziyaretleri, akşam ise mahalle toplantıları gerçekleştiriyor.


YENİ DURAK TUZKAYA
Belediye Başkanı Celal Köse’nin yeni durağı Tuzkaya Mahallesi oldu. Vatandaşların sevgi seli ile karşılanan Başkan Köse,  Mahalle sakinleri ile belediye tarafından inşa edilen Tuzkaya Mahalle Konağı’nda buluştu.  Başkan Köse, eşi Nagihan Köse, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Necmettin Doğan ve AK Parti yöneticileri eşlik etti. 


PROJELERİ ANLATTI
Mahalle sakinlerinin yoğun ilgi gösterdiği mahalle toplantısında Başkan Köse, hizmet, yatırım ve projelerden bahsetti.  Yozgat genelinde gerçekleştirilen hizmetleri tek tek sıralayan Başkan Köse, Tuzkaya Mahallesi’nde yapılan hizmetlere de yer ayırdı.
Asrın Projesi olarak nitelendirilen alt projesi hakkında bilgiler veren Başkan Köse, hem sağlık hem ekonomik açıdan rahatlık sağlanacağına vurgu yaptı.
31 Mart’ta yapılacak seçimler öncesi yaptıklarını ve yapacaklarını anlatacaklarını dile getiren Başkan Köse, kavga ortamına, ayrımcılığa yer vermeyeceklerine dikkat çekti.
Başkan Köse, hizmet ve eser belediyeciliğini esas alarak kadim kentimizin daha yaşanabilir bir hale gelmesi için çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.


BİRLİK BERABERLİK VURGUSU
Başkan Köse, “Biz bu süreçte ortak akılla, beraber hareket edeceğiz. Projeleri berber üretip beraber uygulayacağız. Biz Yozgat’a hizmetkar olmak için yola çıktık.  Yozgat için yeniden var gücümüzle gece gündüz çalışacağız” dedi.


Tuzkaya Mahallesi’nde yoğun ilgi ile karşılanan Başkan Köse, , sosyal medya hesabında duygularını şöyle dile getirdi: “Tuzkaya kararlı,  Yozgat kararlı. Doğduğum büyüdüğüm mahallem Tuzkaya Mahallesi'nde komşularımızla buluştuk. Bu birlik, beraberlikle yürüyoruz yolumuzu. Yüce Mevla'm birlik ve beraberliğimizi daim eylesin.”          ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi