Oldukça samimi bir ortamda gerçekleşen ziyaretlerde ailelerde Başkan Köse ve eşi Nagihan Köse’ye yakın ilgi gösterdi.  Ziyaretler sırasında oldukça hoş dakikalar yaşandı. 
Belediye Başkanı Köse’nin eşi Nagihan Köse, bulduğu her fırsatta dezavanjlı gruplara yönelik ziyaretlerini sürdürüyor. Nagihan Köse, kentteki engelli aileleri ziyaret ederek talep ve beklentilerini dinledi.
Engelli vatandaşlar ve aileleriyle sürekli olarak bir araya gelerek onların sorunlarını dinleyerek yaşam kalitelerine katkıda bulunduklarına değinen Nagihan Köse, şehrin engelli bireyler için yaşanabilir olmasının, genel kaliteyi yükselten bir faktör olduğunu vurguladı.
Engelli bireylerin hiçbir zaman yalnız olmadığını dile getiren Nagihan Köse Sevginin önünde hiçbir engel olmadığını aktardı.  Nagihan Köse, “Hayatın tüm alanlarında; sporda, sanatta, edebiyatta, siyasette, eğitimde, sivil toplumda, iş dünyasında tüm zorluklara rağmen, engelli kardeşlerimizin ortaya koydukları mücadele hepimize örnek olmalıdır. Bize düşen görev, onların bu mücadelesine destek olacak hizmetleri sunmak ve kalplerindeki sıcaklığa karşılık olacak sevgiyi onlara hissettirmek. Engelli çocuklarımızın, gençlerimizin, yetişkinlerimizin başta ailelerinin olmak üzere hepimizin desteğine ihtiyacı var. Bizler de onlara kolay yaşam koşulları sağlamakla yükümlüyüz" dedi.                    HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi