YAŞLI ZİYARETİ
Nagihan Köse,  ulu çınarları yalnız bırakmıyor. Her fırsatta yaşlılarla bir araya gelen ve gönül köprüsü oluşturan Nagihan Köse,   kurduğu diyaloglarla da takdir topluyor. Samimi ve içten yaklaşımlarıyla yaşlıları kucaklayan Nagihan Köse,  “Yaşlı insanlarımız her zaman eli öpülesi insanlardır. Onların hayat tecrübeleri, yaşama bakışları bizlere adeta birer ders niteliğindedir. Bundan dolayı da yaşlılara vefa borcumuz var” dedi.
ACILARI PAYLAŞTI
ANILARI DİNLEDİ
Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse ziyaret programı kapsamında şehit ailesiyle bir araya geldi. Şehit Alpaslan Ekici’nin ailesini ziyaret eden Nagihan Köse acıları paylaştı, anıları dinledi. Şehit anne ve babasıyla bir süre sohbet eden Nagihan Köse, ziyaretinde ailelere başsağlığı diledi.
Şehit ailelerinin kendilerine şehitlerimizin kutsal birer emaneti olduklarını belirten Nagihan Köse, âziz şehitlerimizin aileleriyle bir arada olmaktan her zaman mutlu olduğunu dile getirdi.
 Şehit yakınları gerçekleşen ziyaret nedeniyle duydukları memnuniyeti belirterek, teşekkür ettiler.
EV TOPLANTISI
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, program kapsamında gerçekleştirdiği ev toplantısında eşi için destek ararken, kadınların talep ve beklentilerini dinledi.
Mutafoğlu Mahallesi’nde ev toplantısına katılan Nagihan Köse Yerel seçim çalışmaları kapsamında eşi Celal Köse’ye destek olmaya devam eden Nagihan Köse, yaptığı hizmetlerin yanı sıra AK Parti’nin Yozgat’ta 22 yıllık iktidarında gerçekleştirdiği hizmetleri anlattı.
Başkan Köse’nin 5 yıllık dönem içerisindeki hizmetlerini tek tek anlatan Nagihan Köse, yeni dönem için kadınlar, gençler, yaşlılar, emekliler ve öğrenciler için hazırlanan projeleri tanıttı.
Kadınların sorunlarını, taleplerini ve şehirle ilgili fikirlerini dinleyen Nagihan Köse,  yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı.
ÇAT KAPI ZİYARET
Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse  ‘çat kapı' ev ziyaretleri gerçekleştirdi.
Nagihan Köse, rastgele evlerin kapılarını çalarak kadınlarla bir araya geldi.  Ansızın ziyaretle ilginç görüntüler de ortaya çıktı. 
Vatandaşları evlerinde ziyaret eden Nagihan Köse  , sorunları yerinde dinleyerek çözüme  yönelik adımlar atıyor.             ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi