Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse,  yaşlı ve yeni doğan bebeklere ziyaretlerde bulundu.
Nagihan Köse, bir yandan eşine seçim çalışmalarında destek verirken, diğer yandan toplumun farklı kesimlerine yaptığı ziyaretlerle gönüller kazanıyor.
Belediye Başkanı Köse’nin eşi Nagihan Köse, yaşlı, hastanede hasta yatan çocuklar ve yeni dünyaya gelmiş olan bebekleri ziyaret etti.
HOŞGELDİN BEBEK
Nagihan Köse, program kapsamında gerçekleştirdiği Şehir Hastanesi ziyaretinde sürprizle karşılaştı. Yeni doğan ünitesinde dünyaya gözünü yeni açan bebekleri ziyaret eden Nagihan Köse  bir süre bebeklerle ilgilendi. Aileleriyle sohbet eden Nagihan Köse, belediye tarafından hazırlanan Hoş geldin Bebek çantası hediye etti.
Nagihan Köse, “Dünyaya yeni gelen bebeklerimizin, vatanına ve milletine hayırlı bir evlat olarak yetişmesi dileğiyle tüm anne ve babalarımızı kutluyorum. Tüm bebeklerimize ve ailelerine sağlıklı, mutlu, huzurlu yarınlar diliyorum” dedi.
ÇOCUKLARA HEDİYE
Nagihan Köse, Şehir Hastanesi’nde tedavi altında bulunan çocukları ziyaret etti.
Çocuklarla yakından ilgilenen Nagihan Köse, hastanede yatan tüm çocuklara çeşitli hediyeler verdiklerini belirterek, "Çocukların yüzündeki gülücükler, gözlerindeki mutluluk bizleri çok mutlu etti. Bu tür ziyaretleri sık sık yapacağız" dedi.
YAŞLIYA EVİNDE ZİYARET
Nagihan Köse, ulu çınarlara vefa ziyaretlerine devam ediyor. Kentte yaşayan yaşlıları evlerinde ziyaret eden  Nagihan Köse, hem hayır dualarını alıyor hem de ihtiyaçlarının karşılanması için gerekli girişimlerde bulunuyor.
Nagihan Köse her gün yaşlı vatandaşları ziyaret ederek ve ihtiyaçlarını sorarak manevi evlat hissini yaşatıyor.
Yaşlı vatandaşların hiçbir zaman yalnız olmadıkları hissettiren Nagihan Köse, “Yaşlılarımızın duası, işimizin bereketidir. Geçmişten geleceğe köprü vazifesi gören çınarlarımıza saygımızı ve sevgimizi her zaman hissettirmeliyiz” diye konuştu.
ÇAT KAPI ZİYARET
Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse,  Aşağı Nohutlu Mahallesi çat kapı ziyaretle, hane sahiplerine sürpriz yaptı.
Nagihan Köse çat kapı ev ziyaretleriyle vatandaşlarla bir araya geliyor. Nagihan Köse, vatandaşların talep ve beklentilerini dinlerken, yerel seçimlerde eşi Celal Köse’ye destek istiyor. Nagihan Köse, mahalle mahalle, sokak sokak, kapı kapı dolaşıp vatandaşları evlerinde ziyaret edip sorunlarına ortak oluyor.     ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi