Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarını bütün hızıyla sürdürürken, en büyük destekte eşi Nagihan Köse’den geliyor.  
Hem sahada hem de samimi kişiliğiyle vatandaşların gönlünde taht kuran Celal Köse ve eşi Nagihan Köse, örnek aile tablosuyla da takdir topluyor.
Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse eşi Nagihan Köse ile birlikte seçim çalışmalarına devam ediyor. Başkan Köse eşi ile birlikte  ziyaretlerini sürdürürken, mahalle toplantılarıyla da halkla bir araya geliyorlar. Köse çiftinin samimi, içten ve doğal yaklaşımları vatandaşlardan karşılık buluyor. İnsanlara dokunarak, gönüllere girmeyi başaran Celal Köse ve eşi Nagihan Köse, örnek ve mutlu aile tablosunu yansıtmayı sürdürüyor. 
Belediye Başkanı Celal Köse ve eşi Nagihan Köse  vatandaşların destek görürken, dualarını alıyor.
Belediye Başkanı Celal Köse, zorlu bir seçim süreci içerisinde olduklarına değinerek aile desteğinin önemine dikkat çekti. 
Nagihan Köse ise  Yozgat için yoğun bir dönem içerisinde olduklarını belirterek, bu dönemde eşine destek olmaya devam edeceğini ifade etti. Tatlı ve heyecanlı bir yoğunluk içerisinde olduklarını dile getiren Nagihan Köse, bu işin sonunun hayırlı olmasını temenni etti.
YOĞUN DESTEK
31 Mart Yerel Seçimleri öncesi saha çalışmalarına hız veren Yozgat Belediye Başkanı, Celal Köse mahalle toplantılarında komşularıyla buluşmaya devam ediyor. Celal Köse, salonlara sığmayan bir coşkuyla karşılanıyor. Vatandaşlar salonları doldurup taşırarak Köse’yi yalnız bırakmadılar. 31 Mart Yerel Seçimleri öncesi vatandaşlarla buluşmaya devam eden  Başkan Köse’nin toplantılarına yoğun katılım sağlanırken, salonlar dolup taşıyor. 
YOZGAT’A AŞKLA 
HİZMETE DEVAM
Başkan Köse, “Yozgat’a aşkla hizmet etmekten şeref duyuyoruz. Daha gidecek çok yolumuz, yapılacak çok işimiz, Yozgat’a kazandıracak daha nice eser ve hizmetlerimiz var. Daha güzel yarınlar için hep birlikte çalışmaya devam. Yozgat için yola devam” dedi.
KÖSE HIZ KESMİYOR
Başkan Köse, seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. 
Seçim çalışmalarını değerlendiren Köse, “Birlik ve beraberliğin, kardeşliğin en güzel örneklerini sergilemeye devam ediyoruz. Biz milletimize aşkla hizmet etmekten şeref duyuyoruz. Daha gidecek çok yolumuz, yapılacak çok işimiz, Yozgat’a kazandıracak eserlerimiz ve hizmetlerimiz var” ifadelerini kullandı.                    ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi