Kur’an Kurslarına Ziyaret,
İftar öncesi sırasıyla Hz. Aişe Hafızlık Kız Kur'an Kursu, Medine Hafızlık Kız Kur'an Kursu, Yusuf Yaman Erkek Hafızlık Kur’an Kursu'na giderek öğrenciler ile bir araya gelen İl Müftüsü Gülden, hafızlık eğitimi alan öğrencilerle sohbet etme fırsatı buldu. 
Engellilerle İftar Yemeği, 
Sorgun İlçe Müftülüğünce organize edilen İftar yemeğinde engelli vatandaşlar ve müftülük personeli ile bir araya gelen Gülden, katılımcılara hitap ederek "Ramazan Ayı ve Ahiret Bilinci" konusuna değindi. 
İftar programına hayır sever iş insanı Ahmet Şimşek'te katıldı. 
Salih Paşa Camii'nde vaaz ve irşat, 
Teravih için Sorgun Merkez Salih Paşa Camii'ne giderek namaz öncesi sohbet eden İl Müftüsü Gülden, Ramazan Ayı'nın son günlerinde dikkat etmemiz gereken meselelere değinerek Kadir Gecesi’nin önemini anlattı. Namaz çıkışında ise cemaat ile müsafaha ve sohbet etti. 
Din görevlileri ile buluşma,
Teravih namazı sonrası Salih Paşa Camii sohbet odasında Din görevlileri ile bir araya gelerek sohbet eden sayın İl Müftüsü Gülden, Din görevlilerinin güncel konulara dair sorularını yanıtladı. Programlarını tamamlayan İl Müftüsü Gülden, Sorgun'da devam eden Din hizmetleri için İlçe Müftüsü İsa Yaykın'a teşekkür ederek ilçeden ayrıldı.                      HABER MERKEZİ

Editör: Hakimiyet Gazetesi