Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yozgat Milletvekili Ethem Sedef,  partisinin il, ilçe ve belde belediye başkan adaylarının seçim çalışmalarına bizzat destek veriyor. 
MHP, Yozgat merkez ve ilçelerinde Milletvekili Ethem Sedef liderliğinde yerel seçim çalışmalarını sürdürüyor. MHP’nin Yozgat’ta birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmesinde önemli görevler üstlenen ve ülkücü camianın bütünlüğünün sağlanmasında aktif rol olan Milletvekili Sedef, yerel seçimlerde de adaylara bizzat destek veriyor.Güçlü ve köklü bir teşkilata sahip MHP, Milletvekili Sedef önderliğinde üç hilali  dalgalandırmaya hazırlanıyor.
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, yerel seçim sürecinde Partisinin Belediye Başkan adaylarına yoğun destek sunuyor.
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, başta MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel olmak üzere partisinin tüm ilçe ve belde belediye başkan adaylarının seçim kampanyasına yoğun destek veriyor.
Yozgat’ta milletvekili seçildiği günden itibaren temposunu artırarak çalışmalarını sürdüren Sedef, bu kez enerjisini partisinin başkan adayları için mahalle ve ev toplantıları, Seçmen İletişim Merkezi açılışlarına katılarak harcıyor. 
MHP Yozgat Milletvekili Ethem Sedef, son olarak MHP Yozgat Belediye Başkan Adayı Ömer Açıkel ile birlikte Çapanoğlu Mahallesi’nde düzenlenen arabaşı etkinliğine katıldı.
Yozgatlıların Açıkel’i bağrına bastığını belirten Sedef, “Allah’ın izniyle başta Yozgat olmak üzere tüm ilçelerimizde üç hilali dalgalandıracağız” dedi.
Sedef, MHP’nin Yozgat’ta pırıl pırıl adaylarla seçim yarışına dahil olduğunu da hatırlatarak “Yerel seçimlere iddialı bir şekilde hazırlanıyoruz. Yozgat halkının beklentilerine ve ihtiyaçlarına cevap verecek, şehrin gelişimine katkı sağlayacak güçlü adaylarla seçimlere giriyoruz. Bu kardeşlerimize görev vermeniz durumunda Partimiz, Cumhur İttifakı ve ben her daim onların arkasında olacağız ve onlarla birlikte gece gündüz demeden Yozgat için çalışacağız” diye konuştu.
MHP Yozgat Milletvekili Sedef, ilçe ve beldeleri de ziyaret ederek partisinin adaylarına destek turlarını sürdürmeye devam ediyor.                       ÇETİN MERMERTAŞ 
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi