Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse, gönüllerde taht kuruyor. Yerel seçim çalışmaları kapsamında eşi Celal Köse’nin yaptığı hizmetlerin yanı sıra AK Parti’nin Yozgat’ta 22 yıllık iktidarında gerçekleştirdiği hizmetleri anlatan Nagihan Köse, ulu çınarları kucaklıyor, kadınlarla samimi diyaloglar kuruyor.
Nagihan Köse, kadınların gönlünü fethetmeye devam ediyor. Farklı gruplara ev ziyareti gerçekleştiren Nagihan Köse, her gittiği yerde güler yüzle karşılandı ve vatandaşların hayır duasını aldı.
Belediye Başkanı Celal Köse’nin seçim sürecindeki en büyük destekçilerinden olan Nagihan Köse, bir yandan gönüllere girerken diğer yandan destek istiyor. Başkan Köse’nin 5 yıllık dönem içerisindeki hizmetlerini tek tek anlatan Nagihan Köse, yeni dönem için kadınlar, gençler, yaşlılar, emekliler ve öğrenciler için hazırlanan projeleri tanıtıyor. Nagihan Köse, AK Parti Kadın Kolları Başkanı Erva Kevser Yurtlu, Belediye Meclis Üyesi Muazzez Binici ile  Çapanoglu ve Medrese Mahallesi’nde  gerçekleştirdiği  ev ziyaretlerinde gönülleri bir kez daha fethetti.
 Nagihan Köse mütevazi ve samimi yaklaşımlarıyla kentin ulu çınarları kucakladı.  Nagihan Köse, onlarla sohbet ederek sorun ve taleplerini dinledi.
Gönül belediyeciliğinin bir gereği olarak toplumun farklı kesimlerinden insanları belirli aralıklarla ziyaret ettiğini aktaran Nagihan Köse, "Biz gönül belediyeciliğini esas aldık ve ilk günden bu yana bu doğrultuda ziyaretlerimizi sürdürüyoruz.  Amacımız onlarla sohbet ederek ihtiyaçlarını anlayabilmek ve ihtiyaçlarına çözüm bulmak. Bizlere kapılarını açan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum. Ziyaretlerimizi sürdürmeye devam edeceğiz" dedi.
Nagihan Köse, iki ayrı mahallede yaptığı ev toplantısında belediye tarafından yürütülen hizmetlere anlatarak, ev hanımlarını bilgilendirdi. Yeni dönem için kadınlara yönelik hazırlanan projeler üzerinde duran Nagihan Köse, eşi Celal Köse için de destek istedi. 
Gönül Belediyeciliği, sosyal belediyeciliği, hizmet belediyeciliği ve eser belediyeciliği noktasında Yozgat’ın kazanç sağladığının altını çizen Nagihan Köse, özellikle pandemi ve deprem dönemlerinde şehir olarak büyük bir sınavı başarıyla atlattıklarını dile getirdi.
Yozgat’ta hizmet kervanının devam etmesi ve güçlü hükümet güçlü belediye gerçeğinin yansımasının AK Parti belediyeciliği ile olacağının altını çizen Nagihan Köse, yerel seçimlerin belirleyicisinin kadınlar olacağını kaydetti.
                 ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi