Bu yıl 03-17 Mayıs tarihleri arasında yapılacak olan, fakülte, yüksekokul ve meslek yüksekokulları ve lise öğrencilerinin de bu yıl ilk kez katıldığı Bozok Üniversitesi Spor Şenliklerinde, futbol, voleybol, basketbol, tenis, masa tenisi, satranç ve badminton kategorilerinde müsabakalar yapılacak.
Bozok Üniversitesi Kapalı Spor Salonu’nda düzenlenen Spor Şenlikleri açılış törenine Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Güngör Yılmaz, Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Güçlü ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Bozok Üniversitesi Halk oyunu ekibinin gösterisiyle başlayan tören Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Güçlü’nün konuşmasıyla devam etti. Prof. Dr. Güçlü, bu yıl 14'üncüsü düzenlenen Bozok Üniversitesi Spor Şenliklerine ilişkin bilgiler aktardı.
Yozgat Valisi Mehmet Ali Özkan, Bozok Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Evren Yaşar, Yozgat İl Milli Eğitim Müdürü İsmail Altınkaynak voleybol müsabakası öncesi öğrencilere başarı dileklerinde bulundu. Protokolün başlama atışı yapılmasıyla liseler arası hazırlık maçıyla şenlik  start aldı. 
                       HABER MERKEZİ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi