Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse, 31 Mart yerel seçimleri için çalışmalarına devam ediyor.  Başkan Köse, ‘Komşularla buluşuyoruz’ mottosuyla başlatılan program kapsamında Aşağı Nohutlu Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.
Başkan Köse, yeni dönemde ‘Yozgat Yüzyılı’nı başlatacağına değinerek, yaptıklarının yapacaklarına teminat olduğunu vurgulayarak Yozgat’ın çehresini değiştirecek birçok projeleri olduğunu ifade etti. 
Başkan Köse’yi eşi Nagihan Köse’de yalnız bırakmazken, mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.
Başkan Köse, “Biz 2019 yılında ne söz verdiysek. Allah’a hamd olsun yaptık. Geçmişte yaptığımız işler, gelecekte de yapacağımız işlerin teminatı diyoruz. Yozgat’ta 27 tane mahallemiz var. Her bir mahalleye projelerimiz var. İhtiyaç halinde spor tesis alanları, ihtiyaç halinde mahalle konaklarımız, ihtiyaç halinde park bahçelerimiz var” dedi.
Yozgat’ın her noktasında, planlı ve kimlikli bir kent için çalışmalarını sürdürdüklerine değinen Başkan Köse, insan hayatının önemini dikkate alarak kentin geleceği için çalışmalar yürüttüklerine dikkat çekti.
Kentte sosyal, kültürel ve sportif anlamda birçok projeyi hayata geçirdiklerinin altını çizen Başkan Köse, vatandaşları daha rahat ve konforlu bir şehre kavuşturmak için çalışmalar yaptıklarını dile getirdi.
Yapılan hizmetleri tek tek sıralayan Başkan Köse, yeni dönemde kadınları, çocukları, gençleri, yaşlıları, yoksulları, engellileri, emeklileri, işsizleri de koruyup gözeten, palyatif tedbirler ile günü kurtaran değil, insana ve şehre dair vizyon ortaya koyan sosyal belediyecilik anlayışını öne çıkardıklarını kaydetti. Başkan Yozgat’ın çehresini değiştirecek birçok projeleri olduğunu ifade eden Başkan Köse, Yozgat’ı, Yozgatlılarla birlikte daha ileriye taşıyacaklarının altını çizdi
Başkan Köse, mahalle toplantısına ilişkin yap tığı paylaşımda şunları kaydetti,
“OMUZ OMUZA HEP BİRLİKTE"Aşağı Nohutlu Mahallesi"
Aşağı Nohutlu Mahalle toplantımızda bizleri yalnız bırakmayan hemşehrilerimize teşekkür ediyorum.Omuz omuza, hep birlikte şehrimiz için çalışmaya devam edeceğiz."
                           ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi