Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse eşi Nagihan Köse, Köseoğlu Mahallesi’nde düzenlenen ev toplantısında kadınlarla bir araya geldi. 
“Beşik sallayan el dünyaya hükmeder” diyen Nagihan Köse,  her kadının geleceği yönlendiren öneme sahip olduğuna dikkat çekti.
Belediye Başkanı Celal Köse’nin  seçim çalışmalarında hız kazandırdığı Yozgat’ta eşi Nagihan Köse’de kadınlarla birlikte ev toplantıları düzenleyerek, kadınların sorunlarını dinleyip isteklerine cevap vermeye çalışıyor.
Kadınların yoğun ilgi gösterdiği ev toplantısında Nagihan Köse, belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında kadınları bilgilendirdi.
Gönüllere dokunan ve her yaştan insanla samimi diyaloglar kuran Nagihan Köse, Şeyh Köseoğlu Mahallesi’ne misafir oldu.  Ev toplantısında kadınların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Nagihan Köse, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler eşi Celal Köse’ye destek istedi.
Nagihan Köse, geçen 5 yıllık dönem içerisinde gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yeni dönem projelerine kadınlara anlatmayı ihmal etmeyen Nagihan Köse, Rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetleriyle de vatandaşa dokunmaya, ihtiyaç sahiplerinin kimsesi olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Kadınlar, gençler, öğrenciler ve emekliler için projeler hazırlandığını dile getiren Nagihan Köse, özellikle kadınların üretime ve istihdama yönelik çalışmalarına da destek sağlanacağı müjdesini verdi. 
Nagihan Köse,  son 5 yılda hayata geçirdiği projelerden bahsederken vatandaşların sorularını cevapladı.
Nagihan Köse, "Halkımızın talepleri ve beklentileri doğrultusunda çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Kadın vatandaşlarımız başta olmak üzere şehrin her kesimini dinleyerek, ortak akıl ve iş birliğiyle Yozgat’ı yaşanabilir kent yapmak için gösterdiğimiz çabaya el birliğiyle, hep birlikte devam edeceğiz" dedi.                    ÇETİN MERMERTAŞ

Editör: Hakimiyet Gazetesi