Yozgat Belediye Başkanı Celal Köse’nin eşi Nagihan Köse ev ziyaretlerine devam ediyor. 
Nagihan Köse, vatandaşların gönlünü fethetmeye devam ediyor. Farklı gruplara ev ziyareti gerçekleştiren Nagihan Köse, her gittiği yerde güler yüzle karşılandı ve vatandaşların hayır duasını aldı.
Nagihan Köse, bir dönem daha yetki verildiğinde, vatandaşların öncelikli ihtiyaçlarına yönelik çalışmalar yürütüleceğini söyledi. 
Gönül belediyeciliğinin en güzel örneklerini  sergileyen Başkan Köse’nin yanı sıra eşi Nagihan Köse, eli öpülesi büyükleri ziyaret etmeyi de ihmal etmiyor. Mütevazi kişiliği, samimi yaklaşımı ve hoş sohbetleriyle yoğun ilgi ve takdir toplayan Nagihan Köse, gerçekleştirdiği ziyaretlerde hem talepleri dinliyor hem de eşi Celal Köse için destek istiyor.
Nagihan Köse, Aşağı Çatak ve Develik Mahallesi’nde ev ziyaretlerinde bulunarak, kadınlarla bir araya geldi.
Ev ziyaretleri yaparak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyen Nagihan Köse, 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler eşi Celal Köse’ye destek istedi.
Nagihan Köse, nazik misafirperverlikleri için tüm vatandaşlara teşekkür etti.
Evlere misafir olan Başkan Köse’nin eşi Nagihan Köse, geçen 5 yıllık dönem içerisinde gerçekleştirilen hizmetler hakkında bilgilendirmelerde bulundu. Yeni dönem projelerine kadınlara anlatmayı ihmal etmeyen Nagihan Köse, Rutin belediyecilik çalışmalarının yanı sıra sosyal belediyecilik faaliyetleriyle de vatandaşa dokunmaya, ihtiyaç sahiplerinin kimsesi olmaya devam edeceklerini dile getirdi.
Nagihan Köse,  son 5 yılda hayata geçirdiği projelerden bahsederken vatandaşın sorularını cevapladı.               ÇETİN MERMERTAŞ
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi