PTT. AŞ’nin kuruluş yıldönümü Yozgat’ta çeşitli etkinlerle kutlandı. 
PTT. AŞ’nin 183. Kuruluş yıldönümü nedeni ile Yozgat PTT şubesine işlem yapmak üzere gelen ve 183. sırayı alan   Asiye Aydoğan’a Cumhuriyetin 100. yıl anısına filatelik pul albümü, Yozgat Başmüdür Murat Budak tarafından verildi.
PTT Şubesi’nden doğum yardımını almak için gelen Asiye Aydoğan sürprizle karşılaştı. PTT’nin 183 sıra numaralı müşterisi olan Asiye Aydoğan’a PTT Başmüdürü Murat Budat tarafından günün anısına pul kataloğu hediye edildi.
Yozgat PTT Merkez Başmüdürü Murat Budak, yıl dönümü ile alakalı yaptığı açıklamada, “23 Ekim 1840 tarihinde iletişim ve haberleşmeyi sağlamak üzere kurulan kurumumuz ülkemizin dört bir yanında, geniş hizmet ağı ile posta, kargo, lojistik, filateli ve e-ticaret gibi birçok sektörde vatandaşlarımızın hayatını kolaylaştırmak için hizmetlerini sunmayı sürdürüyor. İlimiz genelinde vatandaşlarımıza hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Ayrıca, bugün 183. müşterimize Cumhuriyetin 100. yıl anısına filatelik pul albümü hediye ettik” dedi.                  SALİH AKGÜL
 

Editör: Hakimiyet Gazetesi