Yozgat 'ta Çapanoğlu büyük camii yanına yapılan abdesthane ve lavabolara ait musluklara ve  kapılara  kimliği belirsiz kişilerce verilen zararı  şiddetle  kınıyorum dedi.
Zarar veren kişilere seslenen Başkan Aydoğmuş “Devletin malında, milletin parasında doğmamış çocukların hakkı var. Devletin malını çalmak, israf etmek haramsa, devletin malına zarar vermek aynı şeydir."
Bu zararı verirken kime zarar vermek istediğini bilmiyorum ama, bana göre millete zarar vermek istediği kesin. Çünkü, yapılan bu hizmetler milletin parasıyla yapılan hizmetler, milletin parasıyla yapılan bu hizmetlere zarar vermek büyük bir vebaldir günahtır. Bunu yapanlar  milletle tek tek helâlleşmesi gerekir. Yapılan bu olay kimseyi mutlu etmez. Hizmeti yapanında cebinden bir şey götürmez,  giden milleti cebinden gider. Devletin malında doğmamış çocukların hakkı var. Dolayısıyla yapılan bu masrafta doğmamış çocukların hakkı olduğunu anlayarak ve bilerek hareket et bir daha milletin malına zarar verme lütfen “ Şeklinde konuştu.
                                                        HABE MERKEZİ